Britney Spears iškviesti policininkai į namus - gerbėjai susirūpino dėl saugumo

Šerifo biuras TMZ pasakoja, kad antradienį apie 23 val. vakaro jie pradėjo gauti skambučių apie Britney Spears, kuri ištrynė savo "Instagram" paskyrą. Valdžios institucijos atsargumo sumetimais nuvyko į jos namus.

Britney Spears gerbėjai patikėjo, kad dainininkei kažkas rimtai atsitiko, kai dingo jos "Instagram" paskyra ir iškvietė policiją į jos namus, kad išsiaiškintų, ar jai negresia pavojus.

Teisėsaugos šaltiniai TMZ teigia, kad Britney ištrynė savo "Instagram" paskyrą - tai ji darė daugybę kartų - kažkuriuo metu per pastarąsias 12 valandų. Dėl kokių nors priežasčių gerbėjai sunerimo, manydami, kad ištrinta paskyra reiškia, jog Britney ištiko bėda... ir paskambino į šerifo biurą.

Tada šerifo biuro pavaduotojai nuvyko į Britney namus ir nustatė, kad nėra pagrindo manyti, jog jai gresia pavojus. Neaišku, ar jie tiesiogiai kalbėjosi su Britney, ar kas nors kitas juos patikino, kad jai viskas gerai.

Kaip pranešėme, Britney neseniai savo "Instagram" paskyroje pasikeitė vardą į River Red, paskelbė vaizdo įrašą, kuriame šoka ir skelbia:

"Pasikeičiau vardą į River Red"... ir pridūrė: "nenuvertinkite tyrumo galios".

Incidentas įvyko nepraėjus nė dviem savaitėms po to, kai Britney buvo pastebėta vietiniame restorane, kur, liudininkų teigimu, ji tapo "maniakiška" ir taip nusivylė savo vyru Samu Asghari, kad atsistojo ir išėjo. TMZ gautame vaizdo įraše matyti, kaip Spears prie stalo šneka nesąmones.

TMZ paviešino šią istoriją, Britney neseniai pradėjo demonstruoti savo namus Kalabaso mieste potencialiems pirkėjams ne rinkos sąlygomis.

Namą ji nusipirko tik praėjusiais metais - tačiau mums pasakojama, kad ji niekada nebuvo jo gerbėja - pirko jį už 11,8 mln. dolerių, o dabar parduoda už 12 mln. dolerių.

Gerovės patikrinimas buvo atliktas namuose, kuriuose ji jau daugelį metų gyvena Thousand Oaks mieste.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder