Britney Spears nutraukia tylą, sakydama, kad po policijos patikrinimo gerbėjai nuėjo "per toli"

Šią savaitę susirūpinusiems gerbėjams paskambinus į policiją, Britney Spears paskelbė pareiškimą dėl incidento, kuriame atskleidė, kad antradienį policijai apsilankius jos namuose ji pasijuto "apšaukta dujomis ir patyčiomis".

Britney Spears išplatino ilgą pareiškimą po to, kai šios savaitės pradžioje gerbėjai paskambino į policiją dėl jos susirūpinę.

41 metų dainininkė "Gimmie More" teigia, kad jaučiasi tarsi būtų "apnuodyta dujomis ir patyčiomis", ir tikisi, kad visuomenė ir jos gerbėjai gerbs jos privatumą ateityje.

Britney pripažįsta, kad nors myli ir dievina savo gerbėjus, ji jaučia, kad "viskas nuėjo šiek tiek per toli" ir buvo pasikėsinta į jos privatumą.

Šią savaitę dviejų vaikų mama ištrynė savo "Instagram" paskyrą - dėl to apdovanojimus pelniusios žvaigždės gerbėjai paskambino į policiją ir paprašė patikrinti jos gerovę.

Britney Spears šį mėnesį ištrynė savo "Instagram" paskyrą

Venturos apygardos šerifo biuro padėjėjai antradienio vakarą apie 23 val. aplankė popmuzikos ikoną jos namuose Thousand Oaks mieste ir, kaip buvo prašoma, atliko gerovės patikrinimą.

Ketvirtadienio vakarą Britney parašė "Twitter" tinkle: "Kaip visi žino, policija buvo iškviesta į mano namus dėl kelių pokštų telefonu. Myliu ir dievinu savo gerbėjus, tačiau šį kartą viskas nuėjo kiek per toli ir buvo įsibrauta į mano privatumą.

"Policija niekada nebuvo įžengusi į mano namus, o atėjusi prie mano vartų greitai suprato, kad nėra jokių problemų, ir iš karto išvyko. Tai atrodė, lyg būčiau apnuodytas dujomis ir iš manęs būtų tyčiojamasi, kai incidentas pateko į žinias, o žiniasklaida dar kartą mane pavaizdavo prastoje ir nesąžiningoje šviesoje."

Britney pareiškimas

Ketvirtadienį Britney pasidalijo pareiškimu su savo "Twitter" sekėjais

Žvaigždė užbaigė: "Šiuo gyvenimo laikotarpiu nuoširdžiai tikiuosi, kad visuomenė ir mano gerbėjai, kurie man labai rūpi, galės gerbti mano privatumą ir toliau. Visą meilę, B."

Viena Britney gerbėjų paskyra "Twitter" tinkle atsakė į žvaigždės tviterio žinutę, rašydama: ,,Aš esu jos gerbėja: "Britney Mes tave labai mylime! Tikiuosi, kad žinai, jog Tavo tikrieji gerbėjai niekada to nepadarytų!

"Mes iš visos širdies gerbiame tave, karaliene, ir norime tau tik geriausio".

Kitas pridūrė: "Mes tave labai mylime, karaliene, ir atsiprašome tų vadinamųjų "gerbėjų". Tu tikrai nusipelnei tokios didelės pagarbos. Mes visada būsime čia dėl tavęs."

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder