Britney Spears vyras Sam Asghari puola Keviną Federline'ą už šmeižtą

Britney Spears ir Samas Asghari buvo sukrėsti, kai jos dviejų vaikų tėvas Kevinas Federline'as davė interviu, kuriame teigė, kad du paaugliai vengia mamos.

Samas kreipėsi į socialinę žiniasklaidą, sakydamas, kad ... "Jo pareiškimas dėl vaikų atsiribojimo neturi jokio pagrindo, o viešai skelbti tokį pareiškimą yra neatsakinga.

Berniukai yra labai protingi ir netrukus sulauks 18 metų, kad galėtų patys priimti sprendimus, ir galiausiai gali suprasti, kad "sunki" dalis buvo ta, kad pavyzdžiu jiems buvo tėvas, kuris daugiau kaip 15 metų daug nedirbo."

Britney padvigubino ... "Man liūdna girdėti, kad mano buvęs vyras nusprendė aptarti mano ir mano vaikų santykius ... kaip visi žinome, auginti paauglius berniukus niekam niekada nebūna lengva ... man kelia nerimą tai, kad priežastis grindžiama mano "Instagram".

Kevinas davė interviu laikraščiui "DailyMail", o vaizdo įrašas šią savaitę pasirodys per ITV. Jis leido suprasti, kad šešiolikmetis Šonas Prestonas ir penkiolikmetis Džeidenas Džeimsas jau kelis mėnesius nematė savo mamos, nusprendė nedalyvauti jos vestuvėse, ir jų sprendimas buvo sąmoningas.

Kalbant apie priežastis... atrodo, kad yra kelios priežastys, viena iš jų - Britney socialiniuose tinkluose skelbia daug nuogų nuotraukų, nors Samas suskubo atsakyti, kad ji "niekada neskelbė nuogos asmenukės, išskyrus savo užpakaliuką".

Kaip prisimenate, Britney buvo praradusi abiejų vaikų globą.

Samas buvo suirzęs, turėdamas omenyje tai, kad Kevinas gauna alimentus, kol vaikams sukaks 18 metų, ir sakė: "Kevino "katino dienos" netrukus baigsis, kas tikriausiai paaiškina šių skaudžių pareiškimų priežastį.

"Aš jo asmeniškai nepažįstu ir nieko prieš jį neturiu, išskyrus tai, kad jis nusprendė apšmeižti mano žmoną. Jo charakterį atskleidžia pritarimas žiauriai 13 metų trukusiai globai, o jo lojalumas Jaimie rodo, kad jis tam pritarė ir tuo metu, kai ji buvo sukurta."

Samas tęsė: "Dalykai, kurie dabar laikomi normaliomis problemomis, lengvai sprendžiami terapijos ar kitais būdais, buvo sureikšminti, kad pateisintų 13 metų bausmę. Nekomentuosiu šio klausimo, tik pasakysiu, kad kol kas mano žmonos vardą.... laikykite atokiau nuo savo burnos".

Raktažodžiai
Sidebar placeholder