Britų milijardierius Johnas Caudwellas paviešino akimirką iš šventės savo namuose: pakvietė ir buvusias žmonas

Olimpietės Modestos Vžesniauskaitės mylimasis Johnas Caudwellas tikina, kad puikiai sutaria su savo buvusiomis sutuoktinėmis. Pasak britų milijardieriaus, jiems pavyko išlaikyti pagarbą ir draugystę.

 

Įrašu ir keliomis nuotraukomis Johnas Caudwellas pasidalino socialiniuose tinkluose.

„Ar jūs bendraujate su savo buvusiais mylimaisiais?

Skyrybos ne visada reiškia pyktį. Man itin patinka ši akimirka, užfiksuota minint karalienės Elžbietos II platininį jubiliejų, kurį birželio mėnesį surengiau savo namuose Stafordšyre.

Čia užfiksuota mano partnerė Modesta Vžesniauskaitė, taip mano buvusiosios – Claire Caudwell ir Kathryn Caudwell.

Išsiskyrimai visada skausmingi, bet nuolatinė meilė, pagarba ir draugystė yra įmanomi. Žinoma, visiems tik geriau, kai į tai įtraukiami ir vaikai.

Ši šventė buvo puiki proga, o dabar ji turi dar kitokią reikšmę, kai prisimename Jos Didenybę ir apmąstome jos garbei surengtas įspūdingas laidotuves.

Karalienė taip pat žinojo: šeima yra viskas“, – rašė J. Caudwellas.

Johnas Caudwellas gimė 1952 metų spalio 7 dieną.

Jis britų verslininkas milijardierius ir filantropas, įkūręs mobilių telefonų prekybos platformą „Phones4u“. 1987 metais Johnas kartu su broliu Brianu įkūrė bendrovę „Midland Mobile Phones“ ir pradėjo prekybą mobiliojo ryšio telefonais

Tuo metu „Motorola“ telefonai kainavo po 1350 svarų.

Netrukus verslas virto „Caudwell Group“, kuriai priklausė ir mobiliojo ryšio tiekėjas „Singlepoint“ ir „Phones4u“. 2003 metais J. Caudwellas už 405 mln. svarų „Singlepoint“ pardavė „Vodafone“, o 2006 metais už 1,5 mlrd. svarų ir „Phones4u“ imperiją.

J.Caudwellas tikrai labai turtingas žmogus.

Remiantis 2020 metų „Sunday Times Rich List“, jo turtas vertas 1,566 mlrd. svarų – 10 mln. svarų mažiau nei 2019 metais.

Skaičiuojama, kad turtas galėjo sumažėti dėl ambicingo prabangaus būsto Londone remonto projekto.

Jis – 91-asis turtingiausių sąraše.

Šiandien jis yra aktyvus filantropas, prižadėjęs išdalyti 70 proc. savo turto ir pareiškęs, kad „palikti savo vaikams milijardą svarų sterlingų niekada nebus geras sprendimas“.

Organizatorių nuotr.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder