Bulvaras: du įdomiausi žiemos sezonai: vienas ruonių, kitas - tarakonų

(1)

Kad sveikuoliai, vadinami ruoniais, žiemą neria į eketes, į šaltą banguojančią jūrą, nieko nebestebina.

Tiesa, ekečių šiemet visoje Lietuvoje reikėjo paieškoti kaip adatos šieno kupetoje. Bet ruonių mūsų šalyje jau yra visa armija. Praėjusį savaitgalį per dvidešimtąją Stintų šventę Palangoje Baltijos jūros bangų apsuptyje vyko jų suvažiavimas. Kalbėta apie išskirtinį pasiekimą - masiškiausias žiemos maudynes, norą pasiekti rekordą, žaliąjį kursą po ledu.

Bet ar žinote, kad žiemą būna ir tarakonų sezonas? Jie nėra sveikuoliai ir ieško ne šalčio, o šilumos. Renkasi ne prie eketės, o po radiatoriumi, itin mėgsta savo pulkus dislokuoti po vonia. Kyla klausimas kaip Radžiui - ką daryt, jei...

Esi geraširdis, negali ne tik musės, bet ir tarakono nuskriausti, širdis neleidžia naikinti to, kas gyva? Atsakymas - neklyk naktį, jeigu koks tarakoniukas perbėgs tau per ranką, susitvardyk.

Tikrų patarimų, kaip kovoti su žaibiškai besiveisiančiais tarakonais, pilnas internetas. Įdomiausias tarp kovos šūkių - „Vienas tarakonas nėra tarakonas“. Geraširdžiams linkime nenusiminti, tarakonų sezonas jau eina į pabaigą.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder