Bulvaras: Dvi auklės „Dragūnui“ laimėti nesutrukdė

Dvi auklės - vaikas be galvos. Šią lietuvišką patarlę prisiminė ne vienas savaitgalį uostamiestyje vykusias Baltijos rankinio lygos (BHL) ketvirtfinalio rungtynes stebėjęs pajūrio rankinio sirgalius.

Pirmojoje dvikovoje Klaipėdos „Dragūnas“ susitiko su Latvijos čempionu Dobelės „Tenax“.

Rungtynių metų „Dragūno“ rankininkai buvo priversti nuolat sukinėti galvas - žiūrėti tiek į komandos suolelį, tiek dairytis į virš aikštės esančias tribūnas.

Klaipėdiečiams labai aktyviai nurodymus dalino ne tik ekipos vyriausiasis treneris Gintaras Cibulskis, bet ir vienas žiūrovas - klubo vadovas Artūras Juškėnas.

Buvęs ilgametis „Dragūno“ ir Lietuvos nacionalinės rankinio rinktinės strategas liko sau ištikimas ir naudingus patarimus uostamiesčio rankininkams dalino, švelniai tariant, labai emocingai. Kartais net rizikuodamas iš tribūnos nukristi į aikštelę.

Girdėdami iš apačios ir viršaus sklindančius dviejų auklių nurodymus bei patarimus, klaipėdiečiai galvos nepametė ir rungtynes laimėjo trimis įvarčiais (24:21).

Lieka tikėtis, kad atsakomosiose rungtynėse šios persvaros pakaks ir „Dragūnas“ pateks į Baltijos rankinio lygos pusfinalį.

Ir, aišku, tiesiog būtina nepamiršti į Latviją vežtis ir A. Juškėną, kuriam teks nelengva dalia iš tribūnos, aukojant savo balso stygas, perrėkti vietinius sirgalius.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder