Bulvaras: Europietiškas mužikiškumas

Klaipėdiečiai ir iš toliau atvykę poilsiautojai džiaugėsi Neįgaliųjų paplūdimyje, ant jūros kranto, pastatytu didžiuliu kupolu bei jo savininkų teikiamomis paslaugomis.

Lyg kokiame kultūringame Europos kurorte čia galima išsinuomoti gultą, skėtį nuo saulės ir net baldakimą. Ir už tai atsiskaityti banko kortele.

Tačiau lietuviškas verslas nebūtų lietuviškas, jei lyg koks plūgas iš kišenės pamažu neišlįstų elementarus mužikiškumas.

Trečiadienio vakarą į pliažą prie kupolo atėjusi poilsiautoja išsinuomojo gultą. Sumokėjo 4 eurus. Tiek kainuoja gulto nuoma visai dienai.

Tačiau vos už pusvalandžio moteris paprašyta keltis nuo gulto ir gultis ant smėlio. Griežtai pareikšta, kad gultai nuomojami tik iki 20 val.

Paklausus, ar nebuvo galima apie tai bent perspėti prieš paimant pinigus už visą dieną, moteriai aiškiai leista suprasti, kad dėl tokio žioplumo kalta tik ji pati - neva reikia skaityti, kas kreida parašyta ant prie kupolo pastatytos lentos.

Negana to, matyt, vykdydamas griežtą kupolo šeimininko nurodymą, darbuotojas pirmiausiai nuo gultų pakėlė juos išsinuomojusius žmones ir tik po to, gerokai ilgiau nei pusvalandį, tvarkė tuščius gultus ir baldakimus.

Visa tai stebėję „Bulvaro“ agentai dar kartą įsitikino, kad ir kaip besistengtum bei po kokiais europietiškais apdarais bandytum slėptis, anksčiau ar vėliau mužikiškumas išlenda.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder