Bulvaras: geriausi šiukšlių rūšiuotojai - kirai

Kai kurie klaipėdiečiai tiesiog nenori mesti šiukšlių į konteinerius. Jie padeda maistines „bombeles“-maišelius šalia jų vargšams šąlantiems kirams, kaip kiti sukrauna drabužių atliekas benamiams. Ir tie daugiabučių namų gyventojai yra šventai įsitikinę, kad jų šiukšles ir išrūšiuos, ir pasimaitins atskridę kirai. Nereikėtų nerimauti, kad jie išgers rastus martinio pakuotėje lašelius, tai protingi paukščiai ir alkoholio nevartoja.

Kirai sulesa visas maistines atliekas, belieka tik pakuotės. Atvažiavę šiukšlių vežėjai galėtų irgi užjausti vargšus paukštelius ir pabaigti rūšiavimą iki galo. Popierines pakuotes - į popieriaus konteinerį ir t. t.

Maisto atliekų dėjikai prie konteinerių nemano, kad jie yra blogesni už tuos, kurie šeria kirus mėtydami maisto atliekas iš balkonų. Kas, kad valdžia prašo jų taip nedaryti ne tik todėl, kad jie klykauja ir žadina poilsio dienomis gyventojus. Tai pakerta jų savarankiškumą ir gamtos pusiausvyrą. Bet gailestingieji žmonės juos lesino, lesina ir lesins, šiukšles šalia konteinerių dėjo, deda ir dės.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder