Bulvaras: Girtuoklius gelbės už pinigus

Ne veltui žmonės sako, kad jūra girtam iki kelių. Kai vyrai padaugina alkoholio, moterys turbūt irgi, sėda girti ne tik prie vairo, bet ir linguoja į jūrą maudytis. Drąsiai plaukia toliausiai, nebijodami didelių bangų, paskui skęsta, pradeda blaivytis, o tada ir rėkti ne savo balsu.

Ir pernai vasarą tokių buvo ne vienas ir ne du, ir šiemet tokių erelių anaiptol netrūksta. Gelbėtojai turi tokius iš vandens traukti, o šie išmesti ant kranto dar kabinėjasi, o kitas, žiūrėk, dar ir muštis bando.

Ispanai neapsikentė tokios neteisybės ir jau priėmė įstatymą, kad girti žmonės gelbėjami tik už pinigus. Toks jų pavyzdys pasirodė įdomus Klaipėdos miesto tarybos nariams, nevartojantiems alkoholio. Jie rengiasi sušaukti susirinkimą ir pasiūlyti tokias taisykles priimti ir mūsų uostamiestyje.

Kol kas nežinia, kaip realiai tai bus daroma. Ar gelbėtojai prilaukę prie skęstančiojo turės pirmiausia pareikalauti papūsti į alkotesterį? Jeigu paaiškės, kad žmogus išgėręs, ar pakiš jam pasirašyti įsipareigojimą, kad už gelbėjimą sumokės tiek, kiek bus prašomas, ir tik tada jau gelbės?

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder