Bulvaras: Iki pilnos „laimės“ trūksta tik klouno su pjūklu

Nors vis labiau artėja gražiausios metų šventės, šalia pietinėje uostamiesčio dalyje esančio Sąjūdžio parko gyvenantys klaipėdiečiai kiekvieną dieną yra priversti jaustis lyg per Heloviną.

Žmonės neslepia, kad jiems darosi nejauku eiti pro parke įrengtą vaikų žaidimo ir BMX dviračių, riedutininkų bei riedlenčių aikšteles.

Kūnas pagaugais nueina ir šiurpuliukai juo bėgioti pradeda išgirdus iš parko garsiakalbių skambančią melodiją. Tokie garsai, kuriuos net muzika sunku pavadinti, dažniausiai naudojami siaubo filmuose įtampai ir baimei juos stebintiems žiūrovams kelti.

O kai ši melodija netikėtai pasigirsta tamsoje, kad paveikslas būtų visiškai užbaigtas, lieka dar tik klounui su pjūklu rankose pasirodyti.

Todėl visai nenuostabu, kad pro parką einantys ir šiuos garsus išgirdę pamaldesni klaipėdiečiai sukasi į šalia stovinčią Šv. Juozapo Darbininko bažnyčią ir puola energingai žegnotis.

„Bulvaro“ duomenimis, nepatenkinti miestiečiai jau renka parašus ir ruošiasi kreiptis į Klaipėdos miesto savivaldybę, kad ši bent per artimiausias šventes šiurpinančius garsus pakeistų kalėdinėmis giesmėmis ar linksmomis kalėdinėmis dainomis.

 

 

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder