Bulvaras: Kaip Tarybos narys posėdžiui ruošėsi

Ketvirtadienį į Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos posėdį susirinkę uostamiesčio valdžioje esantys politikai svarstė daugybę miestui aktualių klausimų.
Tarp jų ir dėl finansinių lengvatų šiuo metu rekonstruojamoje senamiesčio Žvejų gatvėje įsikūrusioms viešojo maitinimo įstaigoms.

Per kilusias diskusijas ypač argumentuotai pasisakė turtingiausiu Lietuvos politiku tituluojamas Vidmantas Dambrauskas.

Buvo galima aiškiai suprasti, kad konkrečios šių įstaigos patirtos žalos įvardijimo pasigedęs pinigus skaičiuoti mokantis (juk ne veltui milijonierius!) politikas į šį klausimą yra įsigilinęs iš esmės, o ne tik susipažinęs paviršutiniškai.

Netrukus ir pats V. Dambrauskas kolegoms bei visiems stebintiems viešai transliuojamą Tarybos posėdį prisipažino, kaip atidžiai ir kruopščiai ruošėsi šio klausimo svarstymui.

"Mes braidome tamsoje ir kalbame, kad kavinė negali susimokėti 70 eurų. Kavinės pagrinde kuriasi ten, kur yra didžiuliai srautai žmonių. Ir tie srautai yra. Vakar ir man teko Žvejų gatvėje gerti alų ir valgyti nesveiką burgerį. Ir buvo pilna žmonių", -  Žvejų gatvės verslininkų nusiskundimus niekais pavertė V. Dambrauskas.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder