Bulvaras: Kas ką dovanos Klaipėdai per 770-ąjį gimtadienį

(1)

Anksčiau lietuvaičiai važiuodavo į Maskvą prašyti pinigų kokiems nors kultūros namams ar parduotuvėms statyti prisigalvoję įvairių reikšmingų datų ir ne tuščiomis. Prisikraudavo pilną lagaminą rūkytų dešrų, ungurių, šakočiai tada nebuvo madingi.

Klaipėdiečiai į Vilnių važiuoja tuščiomis. Mūsų sostinės valdininkų dešromis nesugundysi, nes tarp jų nemažai vegetarų, ungurių ir patys uostamiesčio gyventojai neturi.

Įdomu, ką šalies vadovai padovanos uostamiesčiui gimtadienio proga? Kadangi važinėjama į sostinę tuščiomis, kažin ko tikėtis neverta. Gal vėl pažadės statyti išorinį uostą arba prie Klaipėdos prijungs Neringą, nors, neduok Dieve, gali būti ir atvirkščiai, juk visokių įstaigų jungimo vajus dar nesibaigė.

Patys uostamiesčio gyventojai jau iš proto kraustosi dėl gimtadienio šventės - kiekvienas didesnio kolektyvo treptelėjimas vadinamas dovana miestui.

Vieni žada jam dovanoti milžinišką šašlykinę, kiti dedikuoja knygas, treti šiemet perka tik „Klaipėdos“ duoną, o ketvirti tradiciškai išvažiuos iš miesto per dar trankesnę nei paprastai Jūros šventę.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder