Bulvaras: Klaipėdoje ruošiamasi eitynėms už juodų katinų teises

Prisipažinkite, kas nenusimindavote jaunystėje, jeigu kelią perbėgdavo juoda katė, ar nepaspartindavote žingsnio, kad ją aplenktumėte.

Visi žino, kad juoda katė, raganos palydovė, užtraukia nelaimę. Klaipėdiečiai - ne išimtis, į laivus juodų katinų neima, nors senovės jūrininkai imdavo.

Sakoma, kad juodi katinai labai nefotogeniški ir prieglaudose jie ilgiau užsibūna. Juos savo namuose laiko nebent kokie nors žymūs menininkai, detektyvai ar santechnikai, kitaip sakant, tie žmonės, kurie laužo stereotipus.

Todėl uostamiesčio juodi katinai per pačią miesto gimtadienio šventę, kai į Klaipėdą atvažiuos, tikėtina, jos pasveikinti valdžios atstovai, žygiuos Herkaus Manto gatve iki pat merijos su plakatais, reikalaujančiais lygybės tarp katinų.

Kurie miesto Savivaldybės ir Uosto direkcijos darbuotojai turi juodų katinų ir ketina juos išleisti į mitingą, neviešiname, nes nežinia, ar bus gautas leidimas šioms eitynėms.

Savivaldybė dar dvejoja, nes tada į gatves gali išeiti visi uostamiesčio katinai. Tai bent būtų dovana Klaipėdos miestui!

 

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder