Bulvaras: matyt, be kunigo nieko nebus

Kas galėjo patikėti, kad tiek vargo bus su mažulyte žvejams skirta persirengimo būdele. „Bulvaras“ jau rašė, kad buvo iškilęs pavojus jai „išplaukti“ į jūrą, bet kažkaip atsilaikė vargšelė. Bet tuo viskas nesibaigė. Po kurio laiko pati prieplauka skilo per pusę.

Žvejai galvas kraipo, jau visi juokai išgaravo - niekaip negali suprasti, kas taip stato objektus vandenyje. Negi statybininkai nesupranta, kad tai ne tas pats, kas pliaže pastatyti persirengimo kabiną.

„Pastatė pontoną iš trijų dalių. Dieną kitą pastovėjo, o paskui ta vadinamoji prieplauka išsiskyrė per sujungimą: dalis su būdele atsidūrė vienoje pusėje, be jos - kitoje. Suklaipyti laiptai tabaluoja viršuje. Trumpai tariant, vaizdelis nekoks“, - piktinosi senas žvejys. Nei jis eis į tą būdelę persirengti, nei ką, bet piktinasi, kad uostamiestyje nemokama elementarios prieplaukos pastatyti.

Gal nesėkmės taip persekioja šį statybų objektėlį, kad ta vieta nebuvo pašventinta. Reikėtų kviesti kunigą, bet vargu ar galima tai daryti, nes nei būdelė, nei gelbėjimosi ratas, nei prieplauka, nei laiptai dar nepriduoti statybų inspekcijai. Neduok Dieve, jeigu pasitaikys stipresnė audra, žiūrėk, ir nebebus ko priduoti.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder