Bulvaras: Medžių nenukerta, nes bijo piketų (1)

Kalėdos, Naujieji metai, ir vėl Kalėdos, ir vėl Naujieji metai, ir t. t., ir t. t. Taip greitai bėga laikas. O į gatvę išbėgęs pastatas kaip apsivilko tą žalią permatomą suknelę, taip ir tebedėvi ją jau daugybę metų. Ji nesunešiojama kaip Eglės kurpės.

Stovi namukas visas užkonservuotas, nei griaunamas, nei remontuojamas, kaip paminklas klaipėdiečių neveiksnumui. Atrodo, dar taip neseniai medeliai ant jo stogo buvo tokie maži, o dabar jau štai kokie užaugo (žr. nuotr.)

Gal reikėtų juos nukirsti - mažiau į akis kristų, kad pastatas taip seniai stovi visų apleistas ir užmirštas. Bet, žiūrėk, tuojau prisistatys bendruomenės aktyvistai su plakatais, kovojantys prieš medžių naikinimą, sulėks žiniasklaidininkai kaip varnai, dar labiau problema apsinuogins.

Seni žmonės sako, kad anksčiau prieš Kalėdas visi uosto katinai susirinkdavo į tą namą, ir šunys, kartais ir žuvų būdavo - visi linksmindavosi per naktį. Šiemet, matyt, iš „Klaipėdos naftos“ atstraksės ir zuikiai.

Sakykite, ką norite, tai vis dėlto gana romantiškas vaizdelis. Kai pasninga, tai tie medeliai atrodo kaip koks gamtos stebuklas.

 

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder