Bulvaras: Metų metais bando pradėti dirbti

Nemanykite, kad žurnalistams perkaito galvos per tas kelias karštas dienas, jog po poros metų deda tą pačią nuotrauką ir pasakoja tą pačią istoriją. Nors, jeigu neatkreiptume dėmesio, vargu ar kas pastebėtų.

Šita nuotrauka daryta šiemet balandžio 23 d. Lygiai tokia pati, kaip sakoma, vienas prie vieno, specialiai lyginome, ar nėra nors menkiausio skirtumo, buvo išspausdinta „Vakarų eksprese“ 2020 metų liepos 29 d. prie bulvaro „Spinduliuoja optimizmu“. Galima sakyti, „Bulvaras“ buvo tas blogasis kranklys, išpranašavęs, kad nieko greitai nepavyks padaryti.

Taigi per beveik dvejus metus taip niekas ir neįsikūrė šiame pastate Melnragėje, šalia dabar veikiančio paramos ukrainiečiams centro. Panašu, kad savininkas per tuos metus nebuvo nė prisiartinęs prie jo. Gal kur nors užsienyje daro versliuką, gal dar neuždirbo pinigų statinio remontui.

Bet yra vilties, kad ir šį pastatą perims Klaipėdos miesto savivaldybė, kai praeis kokie dvidešimt metų, kaip „Baltijos“ kino teatro atveju. Mažiausiai dveji jau praėjo, tai liko dar kokie aštuoniolika metų.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder