Bulvaras: Miesto rotušė to dar nematė

Klaipėdos miesto rotušė - mūsų pasididžiavimas ir uostamiesčio širdis. Čia per daugelį metų yra lankęsi nemažai garsių užsienio šalių delegacijų, sporto ir muzikos žvaigždžių, Seimo narių ir net įvairių šalių prezidentų.

Šio pastato sienos yra regėjusios ir girdėjusios visko: paslapčių, barnių, politinių konkurentų sąmokslo teorijų, džiugių pergalių emocijų... Galbūt ir buvo tokių akimirkų, kai vienas ar kitas susireikšminęs veikėjas koja bandė atidaryti duris, bet kad su batais užsiropštų ant stalo ir valytųsi padus... Vargu bau...

Bent jau „Bulvaro“ agentai iki šiol to nebuvo regėję.

Visgi šią savaitę per vienos iš miesto reprezentacinių komandų apdovanojimą tai įvyko... Ir dar paties Klaipėdos miesto mero Vytauto Grubliausko akivaizdoje.

Pasisekė, kad V. Grubliauskas jau baigia mero kadenciją, buvo geros nuotaikos ir į visa tai pažiūrėjo su šypsniu veide. Kitu atveju pasekmės galėjo būti sunkiai nuspėjamos.

Kita vertus, jau balandžio mėnesį bus inauguruotas naujasis miesto vadovas, tad bus proga pasikeisti ne pirmos jaunystės ir jau aptryptus miesto rotušės baldus.

 

 

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder