Bulvaras: motyvacija pergalėms

(1)

Po Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės istorinės pergalės prieš JAV šalis paskendo euforijoje. Švęsti, tai švęsti. Kazlų Rūdos meras kitą dieną savivaldybės darbuotojams net leido neiti į darbą.

Lietuvoje gyvenimas apmirė ir per mūsų rinktinės rungtynes su Serbija. Sustojo darbai, nutrūko pamokos mokyklose.

Tačiau nuaidėjus labai svarbios dvikovos pabaigą skelbiančiai sirenai, vietoje ekstazės Lietuvą apgaubė iškalbinga tyla.

Bet, kitaip nei švęsti, gedėti lietuviams niekas neleido. Nuleidę galvas suaugusieji grįžo į darbo vietas, vaikai - į klases.

Ekonomistai paskaičiavo, kad pergalės prieš JAV šventimas ir rungtynių su Serbija stebėjimas Lietuvos biudžetui galėjo kainuoti milijonus eurų negautų pajamų.

Tad taip apmaudžiai pasibaigus Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės pasakai būtų labai logiška šią skylę užlopyti.

„Bulvaro“ agentų duomenimis, labai rimtai svarstoma galimybė, kad, Lietuvos krepšinio rinktinei nelaimėjus bet kokio čempionato medalių, reikėtų atidirbti už po pergalių suteiktą laisvadienį ar prie televizoriaus žiūrint krepšinį darbo metu praleistas valandas.

Kokį nors savaitgalį organizuoti savotišką pralaimėjimo kartėlio talką ar bent jau nemokamai padirbėti viršvalandžius.

Tai taptų papildoma motyvacija ir patiems krepšininkams. Niekas juk nenorėtų, kad jų pralaimėjimų našta tiesiogine to žodžio prasme prislėgtų sirgalių pečius.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder