Bulvaras: Pajūrio benamiai ruošiasi įkurtuvėms

„Bulvaro“ duomenimis, netrukus Klaipėdos miesto nakvynės namuose gali įvykti nemažas persikraustymas ir atsirasti laisvų vietų.

Nemenkas būrys jose laikiną prieglobstį radusių asmenų kartu su įvairiose pašiūrėse besiglaudžiančiais kolegomis svarsto galimybę iš Dubysos gatvės persikelti į Priestočio gatvę.

Šiandien (penktadienį), lygiai 13.59 val. ir 59 sek., baigiasi Turto banko paskelbtas aukcionas, kuriame siūloma įsigyti visai šalia uostamiesčio geležinkelio stoties esančią slėptuvę.

Šiame apleistame pastate prieglobstį yra radęs ne vienas pajūrio benamis.

Teigiama, kad įvertinę šio 36,27 kv. m ploto devynias vidines patalpas ir du atskirus įėjimus turinčio būsto patogumus, gerą vietą (kaip ne kaip - istorinė miesto dalis) ir tai, jog nekilnojamasis turtas yra parduodamas esamos būklės bei neįsipareigojant iškraustyti jame esančių daiktų, uostamiesčio benamiai ir nusprendė „susimesti“ ir slėptuvę įsigyti.

Liaudies išmintis sako, kad apie žiemą reikia galvoti dar vasarą. Be to, slėptuvėje dėl iš rytų sklindančių geopolitinių grėsmių šiuo neramiu visai Europai metu galima jaustis saugiausiai.

Tačiau svarbiausias motyvas - niekas šio objekto savininkų jau nebegalės paniekinamai vadinti neturinčiais nuolatinės gyvenamosios vietos asmenimis ar benamiais.

 

 

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder