Bulvaras: „Raketa“ raketai nelygi

„Į mėnulį paleista, greit nuskriejo raketa“, niūniuodami kiekvieno darželį lankiusio vaiko mintinai žinomą eilėraščio posmelį, Valstybinės mokesčių inspekcijos atstovai išaiškino, kad į iš Kauno į Nidą ir atgal plaukiojančio laivo „Raketa“ bakus pigesnio kuro, kuriam pritaikyta akcizo lengvata, pilti negalima.

Jog „žalias“ dyzelinas skirtas tik ūkininkams, o ne vidaus vandenyse plaukiojantiems jūreiviams, šie sužinojo tik prieš pat laivybos sezono pradžią. Kai jau visi būsimo sezono planai sudėlioti.

Skubiai keisti teks ne tik planus, bet ir stipriai didinti bilietų kainas. Savaitgalį pasiplaukiojimas „Raketa“ iš laikinosios sostinės iki Kuršių nerijos Nemunu bei Kuršių mariomis kainuos mažiausiai apie 70 eurų.

Įvertinęs visas tendencijas, „Bulvaras“ siūlo kuo greičiau laivą „Raketa“ priartinti prie žemės ūkio - pervadinti „Traktoriumi“ ar „Kombainu“. Tai leistų ne tik toliau naudotis akcizo lengvata kurui, kuri su PVM siekia beveik 0,4 euro, bet ir padėtų išvengti gresiančio dar didesnio jo pabrangimo.

Juk ne tik mokesčių inspektoriai, bet ir vaikai žino, kad raketos skraido į kosmosą, tad ir tam naudojamo specialaus kuro kainos yra „kosminės“.

Pripylus į baką tiek žalios „saliarkos“, tiek „beakcizinio“ dyzelino į dangų jokia „Raketa“ tikrai nepakils.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder