Bulvaras: „Rammstein“ neringiškiai laukia išskėstomis rankomis

Sostinės Vingio parką sudrebinęs grandiozinis vokiečių grupės „Rammstein“ koncertas pašiurpino ornitologus.

Jų teigimu, įspūdingas garsų, fejerverkų ir ugnies šou išgąsdino bei iš miško privertė išskristi šimtus perinčių paukščių. Neabejojama, kad jų palikti kiaušinėliai pražuvo.

Gamtininkų nuogąstavimus išgirdo ir Kuršių nerijos gyventojai. „Bulvaro“ duomenimis, Juodkrantės bendruomenė jau išsiuntė „Rammstein“ oficialų kvietimą surengti koncertą šioje gyvenvietėje.

Ir net jau parinko vietą, kur jis galėtų vykti - kormoranų okupuotoje Juodkrantės sengirėje.

Nors jau daugybę metų pačiomis įvairiausiomis priemonėmis bandoma jei ne išvyti, tai bent sumažinti unikalų gamtos kampelį naikinančią šių paukščių koloniją, visos pastangos iki šiol baigėsi nesėkme.

Kormoranai kuo puikiausiai dauginasi, išgaudo vis daugiau žuvų Kuršių mariose ir didina mirtimi dvelkiantį nudergtą plotą Juodkrantės sengirėje.

Panašu, kad industrinio metalo grupės „Rammstein“ repertuaras yra paskutinė juodkrantiškių ir visų neringiškių viltis laimėti šią kovą.

Žinant vokiečių jaučiamą nuostalgiją Kuršių nerijai, tikimybė, kad „Rammstein“ išgirs šį pagalbos šauksmą, ne tokia jau maža.

Dar daugiau - kurie metalistai nenorėtų nufilmuoti unikalaus vaizdo klipo rūgščiomis kormoranų išmatomis sunaikintoje įspūdingoje Juodkrantės sengirėje.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder