Bulvaras: Rimti verslininkai - ne politikai, laikosi savo žodžio

Ar žinote, kuo skiriasi rimtas politikas nuo rimto verslininko? Rimtas politikas rimtai žada būtus ir nebūtus dalykus, nors žino, kad beveik nieko rimtai neišpildys. Verslininko, jeigu jis rimtas verslininkas, duotas žodis yra gipsas, gal netgi betonas.

Pavyzdžiui, verslininkas Rimantas Cibauskas veltui pažadų nedalija. Jis jau yra daug gerų darbų nuveikęs Lietuvos ir Klaipėdos krepšiniui, studentų krepšinio lygai. Daugelis dar atsimena jo iniciatyvą atgaivinti kuo daugiau krepšinio aikštelių visoje šalyje.

Viena iš pirmųjų sportuojančius klaipėdiečius pradėjo džiuginti Skulptūrų parke esanti krepšinio aikštelė.

Prieš gerą mėnesį sužinojęs, kad joje jau ilgą laiką stūkso vieni krepšio lankai be jokių tinklelių, verslininkas iš karto nupirko naujus ir suorganizavo, kad jie būtų pakabinti dar tą pačią dieną.

Tačiau pavedė kiniška kokybė. Tinkleliai pasirodė besą apgailėtinos kokybės ir jau po kelių savaičių virto į liūdnai atrodančius, vėjyje besiplaikstančius, spalvotus virvučių draiskalus.

Kitas gal ir būtų numojęs ranka, bet tik ne R. Cibauskas. Jeigu pažadėjo, ryžosi sutvarkyti, tai eis iki galo.

Verslininkas surado sporto prekėse labiau tinkamų ir daug patikimesnių, ir krepšinio lankai vėl pasipuošė naujais tinkleliais.

Jeigu ne „Bulvaras“, niekas ir nežinotų, kas toks rūpinasi, kad jaunimas kuo aktyviau sportuotų ir kuo geresnėmis sąlygomis.

Bet tai normalu - geri darbai daromi tyliai, be jokios reklamos.

 

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder