Bulvaras: „Vėl, švieski man vėl...“

Taip dainuodavo maestro Stasys Povilaitis. Galvojant apie nūdieną, baisu kartoti šiuos žodžius - gali išlįsti ne tik saulė, bet ir kitos piktosios jėgos.

Sakoma, kad į tą pačią upę įbristi du kartus neįmanoma. Panašu, taisyklės gali būti sulaužytos artimiausiu metu. Kadangi susirgimų COVID-19 vis daugėja, nori nenori prisimeni buvusius draudimus, kartais abejotinus ir visiškai absurdiškus, ir negali patikėti, kad tai gali vėl pasikartoti, vėl visu ryškumu gali nušvisti koronaviruso žvaigždė.

Gal ir nesugrįš visi iki vieno tie draudimai, nors pas gydytojus jau vėl reikalaujama eiti su veido kaukėmis. Gal tas virusas, jeigu tiesiog nebekreipsime į jį dėmesio, savaime išnyks? Nemažai žmonių pasaulyje tuo šventai tiki ir mano, kad visi tie draudimai kaip tik kursto kovidą plisti.

Prieš pusmetį atrodė, kad nieko baisiau už koronavirusą negali būti. Prasidėjus karui Ukrainoje išlindo dar piktesnis virusas, kuriam vakcinos pasaulis dar nerado ir nematyti rimtų pastangų jos ieškoti. O jis tai tikrai savaime neišnyks.

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder