Bulvaras: vieni terlioja, kiti valo - visi dirba

Ar šitas grafitis šioje nuotraukoje yra meno srovė ar ne, spręskite patys. Kad būtų lengviau, pateiksime jo vikipedinį apibrėžimą.

Grafitis - tai įvairūs nupiešti ar kitaip pavaizduoti piešiniai, vaizdai, įrašai ant gatvės statinių sienų ir panašių paviršių, panaudojant dažus, rašalą. Toks menas ant objektų be jų savininko sutikimo yra laikomas vandalizmu.

Akivaizdu, kad šio pastato savininkas (žr. nuotr.) sutikimo nedavė, nes pasamdyti vyrukai negailestingai gremžia meną nuo paviršiaus.

Sienos būna nuterliotos visuose įvairių šalių miestuose ir netgi kaimuose su trimis namais, bažnyčia ir kapinėmis. Taigi tas dalykas yra tiek plačiai paplitęs, kad gal jau net nebėra vandalizmas.

Matyt, lemiamas dalykas čia yra piešėjų gaunamas adrenalinas. Tikriausiai turi piešti naktį pasišviesdami prožektoriais, kad niekas nepamatytų, o iš ryto kas nors gautų infarktą. Kita priežastis - noras pasipuikuoti, kad ir laikinai, kol dažai bus nugremžti.

Ir vis dėlto, ponai, būkime optimistai ir pasidžiaukime, kad šį kartą ne koks keiksmažodis užrašytas ar nupieštas falas. O ir vyrukai turi darbo. Kokios problemos, juk nuvalys.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder