Eglė Jurgaitytė

Dainininkė Eglė Jurgaitytė neria į televizijos užkulisius

Dešimtajame LNK televizijos projekto „Lietuvos balsas" sezone netrūksta naujienų. Viena jų - prie komandos prisijungia ir reportere tampa buvusi 6-ojo sezono projekto dalyvė, dainininkė, laidų vedėja Eglė Jurgaitytė.

Eglė Jurgaitytė drąsins „Lietuvos balso“ dalyvius. LNK nuotr.

Pasak merginos, į projektą ji sugrįžta su dideliu užsidegimu, mat jos, kaip buvusios šou dalyvės, atsiminimai apie „Lietuvos balsą" - tik patys geriausi.

„Visas nueitas kelias „Lietuvos balse" yra nepamirštamas.

Projektas davė neįkainojamos patirties, pažinčių, draugysčių bei galimybę mokytis iš geriausių savo sričių profesionalų.

Taip pat buvau priversta išlipti iš savo komforto zonos, o tai visuomet padeda tobulėti ir atrasti save visai kitomis spalvomis", - sakė E.Jurgaitytė

Reporterės pareigos Eglei nėra kažkas nauja, šiuo metu ji ir „Žalgirio" reporterė, tačiau pakviesta tapti „Lietuvos balso" dalimi ji iškart sutiko.

„Kadangi šį kelią perėjau ir pati, žinau, kiek jaudulio bei emocijų sukasi dalyvių galvose prieš lipant į sceną.

Būtent todėl pasistengsiu padaryti viską, ką galiu, kad jie jaustųsi kuo ramiau, užtikrinčiau ir tvirčiau", - sakė „Lietuvos balso" reporterė.

Būsimiems „Lietuvos balso" dalyviams ji turi vieną patarimą - mėgautis procesu, mat projektas prabėgs neįtikėtinai greitai.

„Linkiu pasimėgauti kiekviena akimirka, kiekvienu lipimu ant scenos, kiekviena su mokytoju praleista minute ir kiekviena daina, kurią atliksite projekto metu.

Išnaudokite čia kiekvieną patirtį ir galimybę, nes tokios progos gyvenime pasitaiko tikrai ne dažnai", - pataria buvusi „Lietuvos balso" dalyvė.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder