Dainininkės Oneida Kunsunga ir Liepa Mondeikaitė pristato naują muzikinį projektą „Muzikos žvaigždės“

Dvi puikiai visiems pažįstamos Lietuvos scenos žvaigždės – Oneida Kunsunga ir Liepa Mondeikaitė sujungia jėgas bendram muzikiniam projektui.

Rudens pabaigoje dainininkės pakvies klausytojus į kamerinius pasaulinio populiarumo susilaukusių kūrinių koncertus „Muzikos žvaigždės“ su gražiu tikslu - kalbėti apie muziką, kuri gydo, saugo ir suvienija žmones.

Penkiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Marijampolėje – vyksiančiuose pasirodymuose skambės tokių grupių ir atlikėjų kaip Eltono Johno, „Queen“, „AC/DC“, „The Beatles“, Madonnos, Tinos Turner, Whitney Houston, Michaelo Jacksono ir kitų, dainos. Šie atlikėjai ir jų hitai yra laikomi klasika, ir vis dar yra labai populiarūs, nes jų muzika turi universalų pranašumą, kuri sugeba suvienyti žmones, nepaisant jų kultūrinių, kalbinių, socialinių ar religinių skirtumų.

Akustiniai koncertai, kuriuose dainininkėms pritars talentingas pianistas Giedrius Nakas ir gitaros virtuozas Jurgis Sakalauskas, leis klausytojams dar kartą įsitikinti kodėl čia skambantys kūriniai yra užkariavę visų širdis, mylimi ir nepabostantys ne vieną dešimtmetį.

 „Dažnai mes muziką užglaistome aranžuotėmis, gražiais apgrojimais, o šis koncertas bus visiškai kitoks. Čia visiems žinomos dainos suskambės kitaip, nuogai  – girdėsis tik žodžiai ir nuostabios melodijos. Aš labai džiaugiuosi, kad būtent mums su Oneida pasisekė sukurti tokį projektą. Puikiai žinau, kad mes abi iš tos muzikos paimsime ir kitomis spalvomis atskleisime pačius gražiausius dalykus, išjausime kiekvieną natą, žodį, papasakosime slypinčias istorijas“, - sako Liepa.

„Atliksime visiems puikiai žinomas bei mums vienaip ar kitaip svarbias dainas, tad kiekvienas, klausydamas vieną ar kitą kūrinį, prisimins su juo susijusius gyvenimo įvykius ar tiesiog pasigrožės pažįstamomis melodijomis, – įsitikinusi Oneida. – Šie koncertai bus lyg laiko mašina po emocijas, jausmus, išgyvenimus, prisiminimus ar asociacijas.“

Dainininkės tikina, jog nėra žmogaus, kuris nežinotų kūrinių, skambėsiančių šiame koncerte. Anot Liepos, kiekviena daina yra apgalvota, apmąstyta, kodėl ji pasirinkta ir kodėl turi skambėti čia.

„Koncertas kartu bus ir pasakojimas apie tai, kaip tie kūriniai pakeitė muzikos pasaulį, žmonių mąstymą. Muzika yra vienas iš tų dalykų, kuris keičia žmones, keičia pasaulį ir turi labai daug įtakos mums visiems“.

„Mus su Liepa vienija meilė muzikai ir ta meile norime pasidalinti su klausytojais“, – sako Oneida.

Koncertai „Muzikos žvaigždės“ vyks lapkričio 12 d. Klaipėdos koncertų salėje, lapkričio 25 d. Marijampolės kultūros centre, gruodžio 8 d. Kauno Girstučio kultūros centre, gruodžio 12 d. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje, gruodžio 20 d. Šiaulių kultūros centre. Bilietus platina bilietai.lt.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder