Mindaugas Lingė

Dalios Grybauskaitės numylėtinis ieško Kremliaus agentų  (5)

„Seimūnas Mindaugas Lingė įrodė, kad yra tikras konservatorius, nes „demaskavo" Kremliaus agentus. Šįkart jie neva įsitaisė Lietuvos prezidentūroje. Įdomu, čia pats Lingė parodė seklio sugebėjimus ar jam į ausį kažką pakuždėjo buvusi viršininkė, kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė?" , - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

Dalia Grybauskaitė ir Mindaugas Lingė. Arūno Bernacko koliažas

Lingė anksčiau buvo prezidentės patarėjas ir tuo metu jam nebūtų kilusi mintis ieškoti prezidentūroje Kremliaus agentų.

Dabar jis yra konservatorių atstovas Seime, o konservatoriams, kaip sakė jų klasikė, „minčių kyla įvairių".

Pats populiariausias būdas įrodyti ištikimybę partijai yra kur nors įžvelgti plaukuotą Kremliaus ranką.

Lingė nutarė, kad priešai tūno prezidentūroje. „Rusijos ambasada turbūt jau džiugiai raportavo tarnyboms Kremliuje apie prezidentinę paramą, kad Lietuva taptų valdoma referendumais", - feisbuke paskelbė seimūnas. Ir kuo jam neįtiko buvusi darbovietė?

Ogi tuo, kad prezidento Gitano Nausėdos patarėja Jūratė Šovienė pasakė mananti, jog būtų galima sumažinti parašų, reikalingų referendumui surengti, skaičių. Referendumai konservatoriams yra antras baisiausias dalykas po Kremliaus.

O kai konservatoriams baisu, reikia prašyti Grybauskaitės pagalbos. Panašu, kad jau paprašė.

Gal nori pasakyti , kad Kremlius nebeturi savo agentų Lietuvoj. Turi...net Adamkus savu laiku buvo dezinformuotas savo aplinkos ir nesusigaudė kas vyksta aplink. Didelis pasiekimas būtų kremliui per savo draugelius durnint prezidentą ir kelt bardaką.
Pilietis, 2021-12-03 00:58
nu kol kas didžiausias Kremliaus agentas Lietuvoje buvo ir yra garsiausias Lietuvos bybianosis Landzbergis, šito jau niekas nepaneigs - net Juknevičienė
he, 2021-12-02 19:11
Magnolijos lingė
žvirblis, 2021-12-02 17:56
Sidebar placeholder