Deivis Norvilas: „Jei ne papildomas darbas, mūsų šeimai būtų šakės…!“

„Mums nuplaukė labai rimti du mėnesiai, kada buvome išties siaubingai užsakyti, ir, deja, atsitiko kaip atsitiko... Kažkas stipriai pralobo, o kažkas, kaip aiškiai pasirodė, menai, velniop jie reikalingi tokiais momentais..

Pabūsit jūs ten kamputyje... Taigi mama agurkų vis tiek kažkokių uždarė žiemai, mišrainių ar dar ko... Šiuo konkrečiu momentu galiu pasakyti, kad mūsų šeimą prieš antrą karantiną finansine prasme išgelbėjo loterija... Jei ne ji, būtų buvę šakės!“ – apie laikotarpį, kai, įvedus karantiną, negalėjo dirbti ir liko be pajamų, pasaka 41-erių dainininkas Deivis Norvilas.

To laikotarpio Deivis pasakos nenorintis net prisiminti.

Šeimą, pasak dainininko, tuomet išgelbėjo visiškas atsitiktinumas.

Porai buvo pasiūlyta tapti populiarios sekmadieninės loterijos vienais iš vedėjų, tad neplanuotai atsiradusios pajamos leido pragyventi patenkinant būtinuosius poreikius.

„Neįsivaizduoju, kaip kiti meno pasaulio žmonės, turintys paskolas, išsilaikė. Pirmą kartą gyvenime pasigailėjau, kad nesu etatinis darbuotojas“, – pasakoja Deivis.

Paklaustas, ar neturėjo santaupų juodai dienai, Deivis prisipažins, kad tokiam ilgam nedarbui karantino metu, koks užklupo visus, atsidėjęs nebuvo.

„Visko iki nulio, ką uždirbome, nebuvome išleidę, galop teko skolintis ir iš vaikų taupyklių...“ – atvirauja dainininkas.

42-ejų Renata Voitechovskaja-Norvilė atvirauja, kad jai net juodžiausias darbas nėra atstumiantis ar nepriimtinas.

Nors filmavimo metu lauke spaudė minusinė temperatūra, dainininkė parodė, kaip ant masyvaus stalo pasitiesusi specialią medžiagą šlifuokliu lygina iš epoksidinės dervos pačios išlieto laikrodžio paviršių.

Scenoje Renatą visi įpratę matyti elegantiškas drabužiais, su aukštakulniais ir makiažu, tad sunku patikėti, jog smulkutė moteris gali taip lengvai valdyti vyrams būdingą prietaisą.

Pernai moteris visus nustebino socialiniame tinkle pasidalinusi vieno dirbinių nuotrauka ir kukliai pasiūliusi susidomėjusius parašyti bei įsigyti.

Šiandien Renata pasakoja pardavusi jau apie pusšimtį savo kūrinių, todėl tai vadina nedideliu verslu.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ tik per LNK.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder