Didžiausias Zodiako pramogautojas: jiems smagu bendrauti su naujais žmonėmis ir linksmintis

Šiems ženklams nėra sunku užmegzti draugystę ar bendrauti su naujais žmonėmis:

6 Mergelės

Mergelės gal ir nėra pirmasis ženklas, kuris ateina į galvą kaip itin ekstravertiškas, tačiau jų asmenybės iš tiesų yra gana socialios. Dėl savo atsidavimo ir kantrybės su aplinkiniais jos vadinamos Zodiako pagalbininkėmis ir gydytojomis.

Pasak astrologės ir "Nuit Astrology" įkūrėjos Jill Loftis, jų ryšių gausa atsiranda dėl darbo, savanorystės projektų ar daugybės kitų dalykų, vykstančių jų gyvenime.

"Mergelės turi viziją ir sugeba sutelkti įvairius žmones jai įgyvendinti."

5 Avinas

Avinai yra itin pasitikintys savimi ir gali būti gana stipri jėga socialinėje aplinkoje. Įsitvirtinti lengva, o su nepažįstamaisiais jie gali kalbėtis taip, tarsi būtų ilgamečiai draugai.

"Avinai gali būti vieniši socialinėse situacijose, bet galiausiai jie linkę atsidurti grupėje", - aiškina Ryanas Marquardtas, astrologas ir "Ryan's Astrology" įkūrėjas.

Šie žmonės gali ilgai neužsibūti, bet kol jie ten bus, bus pašnekovai.

4 Šaulys

Šauliai juda pagal savo ritmą ir yra linkę ateiti ir išeiti taip, kaip jiems patinka. Socialinėse situacijose jie gali būti nepatikimi, nes be jokių skrupulų pasirodys ir išeis, kada panorėję. Toks blaškymasis kartais gali būti jų pražūtis, tačiau Marquardt sako, kad būtent dėl to jie yra vieni didžiausių socialinių drugelių.

"Šis ugnies ženklas mielai kalbėsis su kiekvienu, kuris jų klausysis, ir jie linkę išskėstomis rankomis priimti naujus ryšius. Įprasta juos matyti su skirtingais žmonėmis kiekvieną kartą, kai jie išeina į miestą".

3 Liūtas

Liūtai mėgsta bičiulystės jausmą ir paprastai nevengia užmegzti naujų pažinčių. Jų asmenybės yra magnetinės, o tai traukia žmones į jų orbitą. "Liūtai yra greitos orientacijos, į juos miela žiūrėti, be to, jie žavūs", - sako Loftis.

Šiems ugnies ženklams beveik tenka priversti save pailsėti nuo bendravimo, todėl akivaizdu, kodėl "jie patenka į visų smagių žmonių, kuriuos galima pakviesti į vakarėlį ar kontaktų pietus, sąrašo viršų". Liūto draugijoje niekada nesijausite vieniši, tai tikrai.

2 Svarstyklės

Svarstyklės yra pastebimos, kad ir kur būtų, ir gali iškart patraukti dėmesį. "Kadangi jos yra oro ženklas, jos turi prigimtinę kalbėjimo dovaną", - sako Marquardt.

Joms puikiai sekasi bendrauti, nes supranta tinkamą socialinį etiketą ir geba rasti pusiausvyrą tarp kalbėjimo ir klausymosi.

Svarstyklėms patinka gerai leisti laiką, todėl jos pasistengs, kad kiti būtų laukiami ir linksmai praleistų laiką. Šiam ženklui nekelia problemų užmegzti ryšius, o su naujais žmonėmis gali elgtis subtiliai ir rafinuotai.

1 Dvyniai

Dvyniai nesunkiai užima pirmąją vietą kaip didžiausi socialiniai Zodiako drugeliai. Šie oro ženklai mėgsta pramogauti, yra itin lengvai prisitaikantys prie bet kokios situacijos, kuri pasitaiko jų kelyje, ir yra asmenybės, leidžiančios jiems pritapti bet kur.

Loftis dalijasi, kad jie be problemų juda iš vienos draugų, bendraminčių ar bendradarbių grupės į kitą, tačiau "turi žiūrėti, kad neužmegztų tik paviršutiniškų draugysčių". Dvyniai visada turi ką pridurti prie pokalbio, todėl jų gyvenime reikia žmonių, kurie suprastų visus jų asmenybės aspektus.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder