Dienos horoskopai pirmadieniui

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.24, leidžiasi 16.39. Dienos ilgumas – 08.15.

Šiandien – pirmoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vandenio ženkle.

Protingos mintys:

„Valdymasis – pati didžiausia valdžia, būti pavergtam savo aistrų – pati didžiausia vergovė“ (Seneka).

AVINAS.

Šiandien aktyviai bendrausite. Tikėtina, kad sėkmingai megsite dalykinius ir kitokius ryšius. Tačiau bus nelengva suprasti tuos, kurie linkę slopinti tikruosius savo jausmus ir impulsus.

JAUTIS.

Sėkmę gali atnešti darbas arba santykiai, neperžengiantys jūsų dalykinio gyvenimo rėmų. Galite tikėtis reikšmingo nutikimo arba pokyčių darbe. Konkrečių rezultatų galite sulaukti iš planuotų susitikimų.

DVYNIAI.

Šiandienė sėkmė labai priklauso nuo jūsų žavesio ir gerbėjų palankumo. Ji bus akivaizdesnė, jei jūsų karjera susijusi su pramogų verslu, menais, vaikais, grožiu. Gali būti, kad gausite pakvietimą į pasimatymą, pobūvį ar renginį.

VĖŽYS.

Gali pasireikšti jūsų rūpestingumas, tačiau bus tam tikrų išskaičiavimų. Galbūt stengsitės padėti kažkokiam žmogui, tikėdamiesi iš jo naudos. Nusimato išlaidos, susijusios su namų remontu, apdaila, buitine technika ar pan.

LIŪTAS.

Ši diena atneš įvairių dialogų, rimtų ir nerimtų kalbų poreikį, skatins pasikeisti nuomonėmis su artimos aplinkos žmonėmis, kolegomis. Būsite nusiteikę išklausyti kitus, patarti. Jūsų įtaka sustiprės.

MERGELĖ.

Šiandien jūsų sugebėjimai, valia bus nukreipti pinigams uždirbti. Galima tikėtis naudos iš komercinės veiklos. Galbūt pavyks pasirašyti naudingą kontraktą. Jeigu turite savo įmonę, rūpinsitės jos dizainu, darbuotojų įvaizdžiu.

SVARSTYKLĖS.

Jums turėtų neblogai sektis, tik galbūt rimtiems darbams trukdys emocijos, padidėjęs jautrumas. Nebūtina pašykštėti sau ar kitiems kažko, kas suteiktų džiaugsmo, malonumo.

SKORPIONAS.

Kai kuriuos nesklandumus vaizduotėje išgyvensite giliau, nei iš tikrųjų verta. Daugiau dėmesio skirkite šeimos nariams. Tai padės išsaugoti jei ne šilumą, tai bent tarpusavio supratimą.

ŠAULYS.

Tikriausiai nemažai nuveiksite savo ir kitų labui, aplankysite seną bičiulį arba užmegsite svarbią pažintį. Sugebėsite prisitaikyti ir valdyti aplinkybes, diskusijas.

OŽIARAGIS.

Profesinės, finansinės ambicijos arba susidomėjimas įtakingu asmeniu skatins konkrečiai veikti ir priimti atsakingą pasiūlymą. Regis, dėl to įvyks pokyčių.

VANDENIS.

Tai turėtų būti gana dalykiška diena. Užsispyrimas, valia atvers kelius į sėkmę. Jeigu žinote, ko norite, galite siekti. Galbūt priartėsite prie tikslo, kuris susijęs su užsieniu, mokslu ar karjera.

ŽUVYS.

Tikėtinos finansinės įplaukos arba išlaidos, susijusios su partneryste, palikimu, draudimu, paskolomis. Gali kilti noras atsikratyti nereikalingų, įgrisusių daiktų ar su jais susijusių prisiminimų. Taip ir padarykite.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder