Dovanos moterims, mėgstančioms aktyvų gyvenimo būdą: top 5 idėjos

Reikia pripažinti, jog kartais išrinkti dovaną kitam žmogui – be galo sudėtinga užduotis.

Juk norisi neprašauti pro šalį, suteikti gerų emocijų bei nepadovanoti daikto, kuris tik rinktų dulkes ir bereikalingai užimtų vietą ant lentynos. Todėl svarbiausia – atsižvelgti į žmogaus, kuriam ieškote dovanos, charakterį, gyvenimo būdą bei pomėgius.

Šiame straipsnyje visas dėmesys – moterims. Ne šiaip moterims, o toms, kurios neabejingos aktyviam gyvenimo būdui, ir savo laisvalaikio neįsivaizduoja be judesio, sporto ar adrenalino. Jei tokią moterį pažįstate ir norite ją nustebinti, tai padaryti nebus sunku. Prieš Jūsų akis – TOP 5 dovanos moterims, propaguojančioms aktyvų gyvenimo būdą.  

ĮSIMINTINAS LAIKAS WAKE PARKE

Vasaros sezono metu galime džiaugtis išties plačiu vandens pramogų spektru. Vis dėlto, pastaraisiais metais itin populiari pramoga ant vandens vandenlentės: Wake parkai šiltuoju metų laiku atgyja ir tampa ta vieta, kuri pritraukia didžiulius pramogautojų srautus. Ir tai visai nestebina – jausmas, kuris aplanko, kai užlipi ant lentos ir skrodi vandenį, išties nepakartojamas! 

Taigi, jei ieškote dovanos moteriai, kuri dievina vandens pramogas, rekomenduojame jai įteikti kuponą apsilankymui vandenlenčių parke. Jaudintis tikrai nėra ko, nes patyrę instruktoriai apmokys ir prižiūrės pirmą kartą bandančias prisijaukinti vandenlentę, o jau patyrusioms vandenlentininkėms padės tobulinti įgūdžius. Pojūčiai, kuriuos moteris patirs skriedama vandens paviršiumi ir mėgaudamasi vėjeliu, paliks nepakartojamą įspūdį ir lydės dar ilgai!

ĮSIMINTINAS SKRYDIS PARASPARNIU

Ieškote dovanos moteriai, kuri neturi aukščio baimės ir dievina jausmą, kuris užplūsta pakilus į orą? Jei taip, rekomenduojame dovanoti skrydį parasparniu – tai pramoga, kurios metu adrenalino pojūtis susipina su palaima, regint miestus, parkus, miškus, ežerus ar upes iš aukštai. Lyg iš paukščio skrydžio!

Tik nepamirškite: gana svarbus aspektas – skrydžio trukmė. Jei moteris, kuriai norite įteikti dovaną, nėra išbandžiusi skrydžio parasparniu, pirmam kartui užteks standartinio laiko – maždaug 7–15 min. Patyrusiai pramogautojai galima dovanoti ilgesnį skrydį. O tam, kad nerimo būtų kuo mažiau, geriausia dovanoti skrydį kartu su patyrusiu pilotu, kuris galbūt net užfiksuos ir įamžins moters emocijas sklendžiant ore.

PASIPLAUKIOJIMAS VANDENS MOTOCIKLU

Dar viena vandens pramoga, kurią drąsiai galima dovanoti aktyviai ir adrenalino ištroškusiai moteriai – pasiplaukiojimas vandens motociklu. Šilta vasaros diena, maloniai vėsūs vandens purslai, vėjo kedenami plaukai, pro šalį skriejantys pakrančių vaizdai – kas gali būti geriau, tiesa? O tam, kad būtų dar lengviau apsispręsti dėl tokio pobūdžio dovanos, štai privalumų privalumų sąrašas:

  • plaukiojimas vandens motociklu – viena iš pigiausių vandens pramogų;
  • skrieti vandens paviršiumi saugiau nei lėkti motociklu judriomis gatvėmis; 
  • galima pasirinkti patogiausią trasą, t. y. vandens telkinį (ežerą, Baltijos jūrą, Kauno marias ir kt.);
  • galima plaukti tiek vienam, tiek dviese arba kartu su instruktoriumi;
  • prieš plaukimą – vandens motociklo valdymo instruktažas.

 Taigi, jei svarstote, ką padovanoti moteriai, kuri savo laisvalaikį leidžia aktyviai ir nevengia išbandyti kuo daugiau įvairiausių pramogų, pasiplaukiojimas vandens motociklu – dovana kaip tik jai!  

IŠSKIRTINĖ PATIRTIS – SKRYDŽIO SIMULIATORIUS

Moteris, kuriai ieškote dovanos vaikystėje svajojo būti lėktuvo pilote? O gal ji tiesiog mėgsta skraidyti ir, kaskart lėktuvui pakilus nuo žemės, mėgaujasi kūną virpinančiu džiaugsmu? Jei taip, padovanokite jai išskirtinę dovaną – galimybę pajausti, ką reiškia valdyti lėktuvą pačiai. 

Skrydžio simuliatoriuje ji pasijaus lyg tikrų tikriausia pilotė, kurios užduotis – sėkmingai valdyti (pakilti, skristi ir nusileisti) vieną iš populiariausių lėktuvų Airbus A320. Turbulencija? Šoninis vėjas? Rūkas? Pavojingiausias pasaulio oro uostas? Simuliatoriuje viskas atrodo be galo tikra ir tai išties neįkainojama patirtis kiekvienai adrenalino gerbėjai! Reikia pripažinti, kad tokia dovana išties originali, ar ne?!

ADRENALINO GERBĖJAI ŠUOLIS PARAŠIUTU 

 Esate įsitikinęs/-usi, jog moteris, kuriai ieškote dovanos, tikra ekstremalių pojūčių gerbėja? Jei taip, padovanokite jai tikrą adrenalino bombą – šuolį parašiutu. Žinoma, prieš perkant tokią dovaną, itin svarbu įvertinti kelis aspektus:

  • pirmasis – sveikata: šokti parašiutu gali tik sveiki, jokių nusiskundimų neturintys žmonės;
  • antrasis – baimės valdymas: jeigu žmogus nelabai moka kontroliuoti savo baimės, jis jaučia nerimo epizodus ar panikos atakas, geriau tokios dovanos nedovanoti. 

Taigi, prieš pirkdami kuponą tokiai pramogai pirmiausia įsitikinkite, kad moteris tokios dovanos tikrai nori ir kad ji ją nudžiugins, o ne išgąsdins. Jei svajonė iššokti su parašiutu ne iš piršto laužta, – pirmyn! Įspūdžiai kalbės patys už save! 

GERIAUSIOS DOVANOS PATYRIMINĖS

Pristatėme TOP 5 idėjas, kurios pasufleruos, ką gi padovanoti aktyviai, adrenaliną mėgstančiai ir naujų įspūdžių trokštančiai moteriai. Žinoma, aklai sekti šiais pasiūlymai tikrai nebūtina – juk patyriminių dovanų galima sugalvoti kur kas daugiau: nuo svajingo skrydžio oro balionu, pasivažinėjimo gokartais ar pasiplaukiojimo kateriu iki ekstremalaus vairavimo, žygių gamtoje, šaudymo pamokų, jodinėjimo žirgu ir pan. Svarbiausia, kad dovana moterį pradžiugintų, atitiktų jos pomėgius bei charakterį ir, žinoma, būtų įteikta su meile ir šiluma... Nuoširdžiai linkint kuo daugiau naujų įspūdžių!

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder