Du klausimai, kurie padės suprasti, ar verta gyventi toliau su šiuo žmogumi

(1)

Kartais mes nežinome, ar užmezgėme santykius su tinkamu partneriu. Nesuprantame, ką daryti, kai kyla sunkumų ir problemų, kurias, atrodo, labai sunku įveikti, todėl kartais mes nuleidžiame rankas ir pasiduodame nevilčiai.

Tokiais atvejais tereikia nuoširdžiai ir sąžiningai atsakyti sau į du klausimus. Jie padės suprasti, ar verta likti su tuo žmogumi ir kovoti dėl santykių bei stengtis išsaugoti jausmus.

Žinoma, su sąlyga, kad partneris daro tą patį. Ar vis dėlto laikas judėti toliau?

Du esminiai klausimai

1. Ar tas žmogus suteikia man papildomų gyvybinių jėgų ir energijos, ar atvirkščiai – atima jas?

Jeigu jūsų partneris neprideda jums gyvybinių jėgų ir energijos gyventi, vystytis, bandyti naujus dalykus, kurti, tai yra gana aiškus, nerimą keliantis signalas.

Iš esmės tokie santykiai negali tęstis labai ilgai, juk jų nėra kuo „pamaitinti“ ir palaikyti. Ir net jei vienas iš partnerių maitins kitą savo energija ir palaikys, tai anksčiau ar vėliau jis paprasčiausiai išsikvėps, negaudamas nieko mainais, bet tik vis atiduodamas.

Tokiuose santykiuose pusiausvyra tarp „duoti“ ir „imti“ yra pažeista. Šiuo atveju energijos, jėgų, palaikymo mainai nevyksta.

Todėl, jeigu jaučiate, kad jūsų partneris veikiausiai atima iš jūsų, o ne prideda jums jėgų, tada jūs tikrai turite dėl ko susimąstyti. Būtent reikia nuspręsti, ar apskritai verta jums toliau tęsti tokius „negyvus“ santykius.

Visai įmanomas dalykas, kad šalia jūsų gyvena energinis vampyras, o tai yra labai pavojinga. Juk jis maitinsis jūsų energija, kol neišsiurbs iš jūsų visų gyvybinių jėgų iki paskutinio lašo.

Todėl būtinai atkreipkite dėmesį į tai, ką jūs jaučiate būdamos šalia jo. Ar sumažėja jumyse jėgų, ar padaugėja? Pažvalėjate ar apima nuovargis? Atsiranda daugiau džiaugsmo sieloje ar nerimo ir įtampos?

Ir tik aiškiai suvokusios savo būseną, galite daryti kokias nors išvadas ir ieškoti sprendimų dėl jūsų santykių su šiuo žmogumi ateities.

2. Už ką aš renkuosi šitą žmogų kiekvieną dieną? Ar yra kažkas, dėl ko esu pasiryžusi pasirinkti būtent tą žmogų ir toliau tai daryti kasdien?

Gerai apsvarstykite šį klausimą. Neskubėkite atsakyti. Štai jums mažas patarimas: kai tik užduosite sau tokį klausimą, atsakymas turi ateiti savaime beveik akimirksniu. Ir būtent tas pirmas dalykas, kas šaus jums į galvą, ir bus tikriausiais atsakymas.

Tai yra, jeigu jums iškart atėjo į galvą nors viena, o dar geriau kelios priežastys, dėl kurių jūs vertinate tą ryšį ir norite toliau kasdien pasirinkti būtent tą žmogų, tada puiku ir jūs tikrai suradote vienas kitą.

Bet, jeigu net po kurio laiko jūs vis tiek nesugalvojote, kas yra tokio unikalaus ir ypatingo jūsų partneryje, dėl ko galite jį pasirinkti vėl ir vėl kiekvieną dieną iš naujo, tai galbūt jūsų iš tikrųjų daugiau niekas nesieja su tuo žmogumi ir geriausia išeitis bus išsiskirti ir daugiau nebekankinti vienam kito.

O svarbiausia suteikti šansą abiem sutikti tą asmenį, kuris taptų tikrai ypatingu žmogumi.

Bet kuriuo atveju tai bus jūsų pasirinkimas. Ir viskas neabejotinai susiklostys tik į gera.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder