Du Zodiako ženklai, kurių poroje liepsnotų aistra

Jeigu šiems Zodiako ženklams pavyko atrasti vienas kitą – jų sąjunga gali būti amžina.

Avinas ir Liūtas

Skirtumai, kurie suveda

Avinai nėra linkę pataikauti, savo nuomonę ir apmastymus jie drąsiai reiškia nors ir ką tik sutiktam žmogui. Dažnai tai nepatinka aplinkiniams, toks bendravimo būdas gali pasirodyti įžeidus.

Atrodytų, kad liūtams, kurie aplinkinių dažnai vadinami arogantiškais, turėtų nepatikti tokia avino savybė, tačiau viskas priešingai!

Avinuose iškalbingieji liūtai mato iššūkį ir jei pirminis įspūdis gali būti nemalonus, liūto iškalba greitai parodo esminius argumentus, priverčiančius patikėti jo tiesa. Tai šiuose santykiuose įsiplieskia aistra.

Iššūkis santykiuose visada kelia stipriausias emocijas.

Abu šie zodiako ženklai pasižymi ištikimybe

Tam, kad santykiai spindėtų abipuse pagarba ir ištikimybe, šiems ženklams reikia suprasti vienas kito savybes.

Avinas niekada neišduotų savo antrosios pusės jei santykiuose jaustųsi laimingas. Laimė šiam ženklui  ateina iš supratimo, kad jis svarbiausias žmogus pasaulyje.

Tuo tarpu liūtai didžiuojasi visais savo asmeniniais pasiekimais – santykiai ne išimtis, užkariavę avino širdį jie negailės gražių žodžių, nes širdyje patys džiaugsis savo antrąją puse.

Liūtai nėra linkę veltis į momentinius santykius, vienos nakties romanai ne jiems. Santykiuose liūtai laimingi tada, kai iš tiesų žino, kad jie mylimi. Jų partneriai avinai nemėgsta melo, todėl šiuose santykiuose vyrauja atvirumas. Avinui atvirai išsakius savo jausmus – liūto akys sužibės iš laimės.

Svarbu žinoti, kad avinai išdavę savo partnerius negali to slėpti, sąžiningumas šio ženklo savybė. Visgi, liūtai išdavystės niekada neatleis, santykiuose jiems reikia abipusės pagarbos, todėl avino atvirumas padėties neištaisytų.

Supratingumas yra šių santykių raktas

Svarbiausia yra tai, kad šie Zodiako ženklai pasižymi stipria seksualine energija. Tarp jų užsiliepsnojusi aistra gali juos sulipdyti į pačia aistringiausią porą, bemiegės naktys taptų jų kasdienybe.

Kad šie santykiai virstų ilgalaikiais svarbu neperžengti plonos ribos, kitaip šiedu gali tapti varžovais. Avino noras valdyti ir vadovauti ilgainiui gali pabosti dėmesio centre norinčiam būti Liūtui.

Abu partneriai bus laimingi jei santykiuose vyraus supratingumas ir taktiškumas vienas kito atžvilgiu. Avinas turėtų pasistengti neužgauti Liūto išdidumo ir leisti jam „sužibėti“ viešumoje.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder