Papasakojo apie erzinančius klientų įpročius

Dvi merginos papasakojo apie erzinančius klientų įpročius

Socialinio tinklo „TikTok" naudotoja, pasivadinusi „@looneytooneyyy", paskelbė vaizdo įrašą, kuriame dvi merginos pasakojo apie labiausiai oficiantus erzinančius klientų įpročius.

Tarp pastarųjų pateko rezervacijos laiko keitimas ir nekantrumas laukiant užsakymo.

Merginos atviravo, kad klientai mėgsta klausinėti apie savo užsakymą net ir tuomet, kai jis jiems jau nešamas.

Tokiems jos patarė kantriai palaukti savo eilės.

Jos taip pat rekomendavo maitinimo įstaigų klientams nekviesti padavėjų per visą salę, nekišti jiems nieko į rankas, kai jos ir taip užimtos ir neužsisakinėti to, ko nėra meniu.

Tinklaraštininkės teigė, kad padavėjų darbą smarkiai apsunkina svečių skaičiaus keitimas, kai, tarkim, vietoje planuotų 8 žmonių salėje netikėtai pasirodo dvidešimt.

Filmuko autorės nurodė, kad, nepaisant išorinio ramumo, padavėjai tokiais atvejais jaučiasi sutrikę ir bejėgiai, kadangi atitinkamoms situacijoms reikia visiškai kitokio pasiruošimo.

Filmuką peržiūrėję komentatoriai stojo į merginų pusę, pasidalino savo asmenine patirtimi ir įvardino problemines situacijas, su kuriomis jiems teko susidurti.

„Kai 20 žmonių ateina prie baro ir pradeda skųstis, kad vienas barista per lėtai dirba", „Kai stringa kasos aparatas, o klientai ima klausinėti, ar dėl to jie gali nemokėti", - pasakojo žiūrovai.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder