Editos Mildažytės pokalbis su Beata Tiškevič sukėlė pasipiktinimo bangą: svetima gėda

(3)

Praėjusių metų rugpjūčio mėnesį tinklaraštininkė, verslininkė Beata Tiškevič dalyvavo LRT laidoje „Svečiuose pas Editą“. Netrukus po Naujųjų pasirodęs pokalbis sukėlė pasipiktinimo bangą – žiūrovai kritikavo laidos vedėją už netaktiškus klausimus ir pašnekovės puolimą, dėl kurio laidą žiūrėti buvo nemalonu.

Laidoje buvo užduoti tokie klausimai kaip „kodėl skuti kojas“, „kiek kartų per savaitę myliesi“, kurie šokiravo ne tik pašnekovę, bet ir žiūrovus.

„Buvau pas E. Mildažytę nuvažiavusi praėjusių metų rugpjūtį. Pokalbis buvo kitoks, negu tikėjausi, bet, dabar pasižiūrėjusi, likau visai patenkinta rezultatu.

Kaip jums?“ – socialiniame tinkle laidos įrašu dalijosi B. Tiškevič.

Komentarų skiltyje laidą peržiūrėję B. Tiškevič sekėjai gyrė tinklaraštininkę už drąsą ir teigė, kad žiūrint įrašą buvo jaučiama „svetima gėda“.

„Žiūrėjau ir galvojau… kur aš tai mačiau, kur aš tai jaučiau.. ir prisiminiau pokalbį su GALIMAI išgėrusiu asmeniu. Asmuo panašaus amžiaus kaip ponia Edita. Žmogus pasakojo ir mokė mane, normalaus ir tikro darbo nedirbusią jauną mergaitę, kas yra šeima, kas yra santuoka, kur yra bobos vieta, ką turiu daryt ir kodėl mes čia visi taip norim mokytis „aukštojoj“, eiti į terapijas (kaip durniai kokie gi)… O karvės pamelžt, pavyzdžiui, niekas nebemoka. Va, čia tai problema!“ – rašė viena komentatorė.

„Tikrą cringe fest'ą pakūrė Edita mano viduje šitos laidos beklausant.

Ačiū, kad esi, Beata, ir ačiū, kad savo ramiu žodžiu gebi nugalėti bjaurius bei aršius sovietinių laikų puolimus.

Aš negalėjau suvokti, kad gali būti taip blogai.

Beata, nerealiai atlaikei. Yra ko pasimokyti iš Tavęs šioje situacijoje. Apkabinu“, – komentavo socialinių tinklų žvaigždė Agnė Kulitaitė.

„Dievulėliau, kaip blogai!

Toks intergalaktinio dydžio kontrastas tarp judgmental klausimų ir tavo, Beata, atsakymų: kai toks postsovietinis bobiškumas brukte bruka klausimus apie savo įsivaizduojamą pseudofeminizmą ir atsimuša į visišką ramybę, pagarbą, išmintį...

Gėda nežmoniškai ir labai gaila, kad šiuolaikinėse medijose yra toks pašnekovo negirdėjimo ir interpretacijų dugnas.... Beata, nuoširdžiai didžiuojuosi tavo brandžia laikysena – nuo pat pirmos akimirkos iki pabaigos!“ – komentavo kita sekėja.

„Sako „būdama 55 metų dama“, nors iš tikrųjų turi omeny „būdama 55 metų pikta boba“. Blemba, kaip buvo nejauku. Viduje voliojau svetimą gėdą už Editą. Bet dabar jau viskas gerai, dabar jau nebe gėda“, – komentavo kitas internautas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder