Edita Mildažytė bandys Alytuje atgauti vairuotojo pažymėjimą: tai buvo garsiausiai pragertos teisės

(5)

Televizijos laidų vedėja Edita Mildažytė netrukus vėl sėsis prie automobilio vairo. Prieš beveik 2 metus ji buvo sustabdyta vairuojanti neblaivi ir dėl to neteko teisės vairuoti 1,5 metams. Dabar Editai teks iš naujo išsilaikyti vairuotojo pažymėjimą. Moteris patikino, kad tai bando padaryti Alytuje.

 

„Tai buvo garsiausiai pragertos teisės visoje Lietuvoje“, – juokėsi Edita Mildažytė radijo stoties FM99 eteryje.

Prieš metus prarastą vairuotojo pažymėjimą garsi televizijos laidų vedėja Edita Mildažytė bandys atgauti Alytuje.

„Vilniuje neįmanoma užsirašyti praktikos egzaminui, nes labai didelės eilės, kai prieš savaitę bandžiau rašytis vieta buvo liepos antroje pusėje.

Tai per tą laiką spėsiu antrą kartą pastovėti eilėje“, – šypsojosi žurnalistė.

Ji pasakojo, kad gegužės 17 d. atvažiavusi į Alytų jau turėjo vairavimo pamoką ir dar pasivažinės ketvirtadienį, kad susipažintų su miesto eismu.

„Išmokau labai daug pamokų – visiškai nebevartoju alkoholio, išmokau naudotis visuomeniniu transportu, įskaitant važiuoti dviračiu, tada dviratį įsikelti į traukinį, tada jį išsikelti ir važiuoti toliau kur man reikia“, – kalbėjo pašnekovė radijo eteryje.

Primename, kad garsi televizijos laidų vedėja bei prodiuserė E. Mildažytė policijai įkliuvo 2021 -ųjų metų rugsėjo 19 d.

Moteris vairavo neblaivi.

Alkotesteris tuomet parodė 2,36 prom. – tai vidutinis girtumas, dėl kurio 55-erių eterio žvaigždės laukia teismas.

E. Mildažytei teko nakvoti areštinėje, iš ten buvo paleista po paros. Apie įvykusį skandalą ji pirmąsyk prabilo tos pačios dienos pavakarę ir viešai dėl visko atsiprašė.

Žinoma moteris išsiuntė laišką savo darbovietei – LRT. Jame televizijos laidų vedėja atsiprašė visų, kuriuos nuvylė ir užgavo šiuo savo nederamu poelgiu, bei neslėpė jaučianti didžiulę gėdą.

„Suprantu ir pripažįstu, kad pati sudaviau baisų smūgį visam savo gyvenimui. Labai prašau man atleisti“, – atsiųstame laiške rašė E. Mildažytė.

Eterio veidas taip pat pridūrė, kad labai išgyvena dėl to, jog sukėlė pavojingą situaciją.

E. Mildažytė – puikiai žinoma ne tik televizijos žiūrovams. Ji – žurnalistė, publicistė, TV laidų prodiuserė, visuomenės veikėja.

Žiniasklaidoje Edita dirba nuo 1987 m.

Per tą laiką ji kūrė ar prisidėjo kuriant ne vieną didžiulio populiarumo sulaukusį projektą.

Ilgą laiką vedė laidą „Bėdų turgus“, pastaruoju metu turėjo savo autorinę pokalbių laidą „Vakaras su Edita“.

E. Mildažytė taip pat garsėja kaip sėkmingų ir daugeliui pagalbos ranką ištiesusių labdaringų projektų autorė, renginių vedėja. 2014 m. režisavo Lietuvos dainų šventę.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder