E. Mildažytė prakalbo apie emocijas po skandalo ir alkoholio vartojimą

Edita Mildažytė prakalbo apie emocijas po skandalo ir alkoholio vartojimą: neužsiiminėju savigrauža

TV laidų vedėja Edita Mildažytė lankėsi laidoje „Nepatogūs klausimai“, kur kalbėjo apie praėjusių metų rugsėjį įvykusį skandalą dėl vairavimo išgėrus, išgyventas emocijas ir alkoholio vartojimą. Žinoma moteris taip pat atviravo apie santykius su mylimuoju Sauliumi Pilinkumi.

Delfi TV laidos vedėjo Rolando Mackevičiaus paklausta, kiek laiko prireikė, kad po plačiai nuskambėjusio įvykio pasijaustų geriau ir kaip jaučiasi dabar, E. Mildažytė teigė, kad „neužsiima savigrauža, kai nieko negalima pakeisti“.

„Aš neužsiiminėju savigrauža tais atvejais, kai nieko negalima pakeisti. Kai gali pakeisti, tai paimi ir pakeiti. Dabar jaudintis dėl dalykų, kurie yra nepakeičiami, viskas, taip yra. Tai yra tas pats kaip apverkti, kad sugriuvo tavo namas, bet jis jau sugriuvęs. [...]

Aš pasidariau išvadas, supratau, kad šito nepakeisiu, aš nieko nenužudžiau, nieko labai baisaus nenutiko. Jeigu aš kažkam ir pakenkiau, tai sau pačiai, niekam daugiau. Neturiu prieš ką labai atgailauti“, – atviravo laidų vedėja.

E. Mildažytės paklausus apie meilę ir santykius su mylimuoju, menotyrininku S. Pilinkumi, žinoma moteris teigė, kad šiuolaikiniai žmonės bijo skausmo.

„Aš manau, kad svarbu, jog apskritai meilė būtų gyvenime.

Manau, kad jūsų kartos didžioji problema yra ta, kad jūs bijote skausmo. Bet kokia gelmė, aišku, yra skausmas, bet kokie jausmai yra rizika ir sėkmė nebūtinai šypsosi. Jeigu nepabandysi, tai niekada nesužinosi“, – sakė E. Mildažytė.

Kalbėdama apie santykius su mylimuoju, laidų vedėja teigė, kad tai labiau draugystė negu meilė.

„Turbūt tai greičiau draugystė, bet kai jis atsiduria reanimacijoje, kai jam eilinis infarktas, pagalvoju, kad turbūt meilė. Kuo toliau gyveni, tuo aiškiau darosi, kad ryt jam, užporyt man“, – pasakojo E. Mildažytė.

Laidos pabaigoje vedėjas R. Mackevičius paklausė viešnios, kada pastarąjį kartą vartojo alkoholį.

„Per naujus metus. Nutariau, kad nevartosiu alkoholio, iš pradžių galvojau, kad vartosiu. Paskui pagalvojau, kam man viso to reikia. Bet tai nėra mano galutinis apsisprendimas. [...] Nutariau, kad nenoriu jo vartoti, ir viskas“, – atviravo E. Mildažytė.

Alfa.lt primena, kad E. Mildažytė praėjusių metų rugsėjį Vilniuje buvo sustabdyta neblaivi prie vairo. Jai buvo nustatytas vidutinis 2,36 prom. girtumas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder