Egidijus Dragūnas: tik įžengęs į stadioną supratau, į ką įsivėliau

(6)

„Tai bus mano didžiausias karjeros šou ir tikrai žinau, kad negali būti jokių iki galo neapgalvotų smulkmenų ar klaidų. Iki pasirodymo liko du mėnesiai, todėl gyvenu lyg ruošdamasis Olimpinėms žaidynėms.

Kasdien vyksta intensyvios treniruotės, repeticijos, atsisakyta visų linksmybių“, - apie rugpjūčio 26 dieną, paskutinį vasaros šeštadienį, Kauno Dariaus ir Girėno stadione įvyksiantį grandiozinį grupės „SEL“ koncertą pasakoja Egidijus Dragūnas.

„Surengus šou arenose, norėjosi judėti tik į priekį, nes visad prisidėdavau prie to, kad mūsų šalies šou verslas tobulėtų, žengtų koja kojon su pasaulinėmis tendencijomis.

Darau tai ne norėdamas konkuruoti su kitais atlikėjais, mano tikslas – patenkinti ir laimingi žmonės. Tiesą pasakius, aš tik po to, kai gavome leidimą rengti pasirodymą Dariaus ir Girėno stadione, nuvažiavau pirmąkart į jį ir supratau, į ką įsivėliau.

Dabar jau kelias savaites esame priversti atidėlioti vizualizacijų, kitų šou elementų kūrimą, nes paaiškėjo, jog tos scenos konstrukcijos, kurias planavome, tiesiog jų visų neišlaikys.

Kaskart susiduriam su iššūkiais, nes esame pirmieji, kurie rengia tokio masto koncertus, tad turime spręsti įvairiausias problemas ir sugalvoti išeitis“, - pasakoja Selas.

Jis sako, jog tuo metu jautė tiek streso, kad paskelbus bilietų pardavimus pirmąją dieną, apie tai, jog jie muša rekordus sužinojo tik po poros valandų. Tada atėjo šioks toks palengvėjimas.

Pasak jo, lietuviškas šou verslas kelia kokybės kartelę, todėl vienintelis dalykas, ko jis šiuo metu tikisi iš gerbėjų – palaikymas.

„Tai įspūdingiausia, ką mes esame surengę per 30 metų karjeros, todėl nuoširdžiai visų jūsų prašau – ateikite, palaikykite, pasidžiaukite, tapkite viso to dalimi“, - kviečia „SEL“ lyderis.

Jis pabrėžia, kad tai bus vienintelis „SEL“ koncertas šiais metais Lietuvoje.

Bilietus į šou Kaune platina Bilietai.lt: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/sel--kaunas-392209/

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder