Ekspertų patarimai, kurie leis atskleisti visas česnako maistines ypatybes

Nors itin dažnai naudojamas kaip prieskonis, tačiau česnakas - daržovė. Turbūt esate susipažinę su česnako aromatu ir stipriu skoniu, tačiau norime jums atskleisti šefo paslapčių, kurie leis česnaką išnaudoti efektyviausiai. 

Pasirinkite šviežią galvą

Česnakų lengva rasti visus metus, tad svarbu mokėti išsirinkti šviežiausią produktą. Ieškokite sausos, kietos česnako galvos, kuri bus kompaktiška, sunki ir putli. Venkite pirkti luptą ir supjaustytą česnaką. Tokių česnakų skonis - daug aitresnis ir stipresnis, todėl gali labai lengvai sugadinti gaminamą padažą. 

Kaip laikyti česnakus?

Laikykite česnakų galvas vėsioje ir tamsioje vietoje. Svarbu žinoti, jog česnakų užšaldyti negalima - taip sugadinsite tekstūrą ir aromatą. 

Kiek česnako skiltelių yra vienoje galvoje?

Vienoje galvoje dažnai rasite 10-12 skiltelių. Tai yra vienas šaukštelis smulkiai pjaustyto česnako ir pusė šaukštelio - trinto.

Triukai, kurie leis paruošti česnaką

Lengviausia česnaką nulupti padėjus česnako galvą plokščiu paviršiumi po plokščiu peiliu ar lentele - tiesiog suduokite kumščiu per paviršių - odelė lengvai nusilups. 

Kaip sutrinti česnako skilteles?

Tai lengvai galite padaryti sutrenkiant plačiu peiliu per plokščiąją jo pusę. Taip pat tai galite padaryti ir maisto trintuvu, specialiu grūstuvu. 

Kaip pašalinti česnako kvapą nuo rankų?

Tiesiog patrinkite rankas į nerudijančio plieno paviršių - tam puikiai tiks kriauklė virtuvėje. 

Česnakas šviežias išsilaiko iki 8 savaičių.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder