Elito naujienos: Simonas Gentvilas apuostys visus šalies tualetus

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas pasišovė už milijoną eurų sukurti sistemą, kontroliuosiančią, ar individualių namų tualetai yra tinkamai įrengti. Tam tikrai reikia sistemos?

Juk būtų galima tiesiog praverti dureles ir iškart matytųsi, kokie ten reikalai. Kartais užtektų tik pauostyti, - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

Sakoma, kad pinigai nekvepia. Tualetai, deja, „kvepia". Gentvilas sumanė skirti 1 milijonų eurų, kad tas kvapas dingtų.

Naujoji sistema „kontroliuos individualiuose namuose gyvenančių žmonių nuotekų šalinimą". Kitaip sakant - atitinka būdelė reikalavimus ar ne.

Žadama, kad sistema „apims visus individualių namų duomenis ir juos apskaitys". Įdomu, kaip tie duomenys bus kaupiami?

Bene pakabins prie kiekvieno įtartino tualeto filmavimo kamerą su visokiais jutikliais ir tikrins, ar neplūstelėjo į aplinką pernelyg didelis srautas?

Vargu bau, nes dar neatrasta sistema, galinti užregistruoti visus tikro lietuviško lauko tualeto... duomenis. „Užlūžtų" ta sistema.

Vis tiek reikės žmogaus įsikišimo. Jei Gentvilas milijoną išdalintų savanoriams, šie mielai patikrintų visus įtartinus objektus.

O jei patikrintų pats Gentvilas, jis ne tik sutaupytų biudžetui milijoną, bet ir atgautų ministrams bei Seimo nariams nebūdingą realybės pojūtį.

Archyvų nuotr.

Arūno Cironkos koliažas

„Vakaro žinių" Elito naujienos

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder