Elono Musko sūnus pakeitė lytį ir siekia pasikeisti vardą: norėtų nutraukti ryšius su tėvu

Elono Musko transseksualė dukra pateikė prašymą pakeisti vardą pagal savo lytinę tapatybę ir teigė: "nebegyvenu su savo biologiniu tėvu ir nebenoriu būti su juo susijusi jokiu būdu, forma ar pavidalu".

Balandžio mėn. Los Andželo apygardos aukštesniajam teismui Santa Monikoje buvo pateikta peticija dėl vardo pakeitimo ir naujo gimimo liudijimo, kuriame atsispindėtų jos lytinė tapatybė. Apie tai neseniai sužinota iš kai kurių internetinės žiniasklaidos pranešimų.

Musko dukra, kuriai neseniai sukako 18 metų, t. y. amžius, nuo kurio Kalifornijoje galima duoti sutikimą, paprašė teismo pakeisti jos lyties atpažinimą iš vyriškos į moterišką ir įregistruoti jos naują vardą, teigiama teismo dokumentuose, kuriuos galima rasti internete per PlainSite.org.

Jos naujasis vardas internetiniame dokumente buvo redaguotas. Jos motina yra Džastina Vilson (Justine Wilson), kuri su Musku išsiskyrė 2008 m.

Daugiau paaiškinimų dėl nesutarimų tarp E. Musko dukters ir jos tėvo, "Tesla" ir "SpaceX" vadovo, kuris bando už 44 mlrd. dolerių perimti socialinės žiniasklaidos platformą "Twitter", nebuvo pateikta.

Nei E. Muskui atstovaujantis advokatas, nei "Tesla" žiniasklaidos biuras iš karto neatsakė į elektroninius laiškus, kuriais pirmadienį buvo prašoma komentarų.

Gegužės mėnesį, praėjus maždaug mėnesiui po vardo ir lyties pakeitimo dokumento pateikimo, E. Muskas pareiškė palaikantis Respublikonų partiją, kurios išrinkti atstovai remia daugybę teisės aktų, kuriais būtų apribotos transseksualų teisės šalies valstijose.

E. Muskas yra pasisakęs transseksualų pageidaujamų įvardžių pasirinkimo klausimu. 2020 m. tviteryje jis rašė: "Aš visiškai palaikau transseksualus, bet visi šie įvardžiai yra estetinis košmaras."

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder