Europos komisijos nario V. Sinkevičiaus žmona ukrainietė Kateryna: visų ukrainiečių vardu noriu padėkoti lietuviams už paramą ir pagalbą

„Noriu padėkoti visų ukrainiečių vardu už visą palaikymą ir pagalbą. Pamačiusi, kas vyksta Lietuvoje, kaip visi susivienijo, man buvo labai šilta ir gera širdyje... Todėl noriu padėkoti visiems lietuviams –labai jums ačiū...“, – jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ sakys Europos komisijos nario Virginijaus Sinkevičiaus žmona, ukrainietė Kateryna Sinkevičienė.

Apie tai, kad gimtojoje Ukrainoje Rusija pradėjo karą, Kateryna pasakoja išgirdusi būtent iš sutuoktinio…

„Jis pakėlė mane, pasakė, kad prasidėjo karas, ir stipriai apkabino“, – sunkiai rinkdama žodžius ir graudindamasi pasakos moteris.

Ukrainoje šiuo metu gyvena ne tik Katerinos tėvai, seneliai, tačiau ir tetos, pusbroliai. „Kalbėjau su pusbroliu Kijeve, naktį miegojo tik vaikai, jis su žmona negalėjo miegoti, nes bute buvo girdėti nuolatiniai sprogimai.

Skaitau apie miestus, kuriuose vyksta kovos, man skambina draugai ir pasakoja apie tai, kas vyksta…

Tai labai baisu, nes Ukrainos kariai – tai mano klasiokai, mano draugių vyrai, kurie išėjo ginti savo šalį, ir jie – jauni žmonės“.

Jautrus moters interviu – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder