Filipas Kirkorovas prabilo apie Alą Pugačiovą: „Mūsų susitikimai viešose vietose virsta cirku“

Filipas Kirkorovas nemėgsta kalbėti apie asmeninį gyvenimą, skelbė starhit.ru.

F. Kirkorovas teigė, jog jo žodžiai gali būti ištraukti iš konteksto ir pateikti neteisingai, todėl menininkas nenori, kad gerbėjai ir artimieji skaitytų melagingą informaciją.

„Auga vaikai, jie skaito internetą. Kam sujudinti jų jauną sąmonę? Spauda mūsų susitikimus su Ala viešose vietose paverčia cirku ir atrakcija, todėl nenorėčiau „sudaryti klaidingos nuomonės“ nuostabių vaikų, kuriuos labai myliu. Nebūtina kasdien lankytis vienam pas kitą – draugu gali būti laikomas net per atstumą. 

Visi puikiai žino, o aš žinau, kad jei kas atsitiks, Ala ateis į pagalbą. Tegul tie nuostabūs prisiminimai lieka mūsų širdyse ir sielose, nesvarbu, su pliuso ar minuso ženklu. O apie tai, kad jie vis dar rašo apie mane ir Alą, aš visada sakau taip: „Gerai, jei iš tavęs juokiasi. Daug blogiau, jei jie verkia dėl tavęs“. Asmeninis gyvenimas taip susipynęs su scena, o scena su asmeniniu gyvenimu“, – sakė vyras.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie muzikantų išsiskyrimą.

Vyrui buvo taip sunku susitaikyti su išsiskyrimu, kad šį net kamavo depresija.

„Naujųjų metų naktį sėdėjau vienas namuose, buvo visiškos tuštumos jausmas, puikiai tai prisimenu. Širdyje jaučiausi labai blogai. Sėdžiu ir galvoju: „Viešpatie, duok ženklą, kad viskas bus gerai, duok kokį ženklą“, nes mano siela buvo tiesiog išdeginta. Man tai buvo šokas, stresas, košmaras“, – sakė muzikantas.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad 2017 m. įvyko ilgai lauktos dainininkės vestuvės su Galkinu. Santuoka buvo sensacija: visa šalis svarstė, ar Primadonna ir 27 metų jaunesnis parodistas jaučia gilius jausmus, ar poros santykiai yra tik viešųjų ryšių triukas ir pasaka. Komikas atkirto, kad sėkmė jį pasiekė dar ilgai, kol nebuvo užmegztas ryšys su Alla Pugačiova, rašo „Star hit“.

Praėjo metai žvaigždžių pora vis dar švytėjo iš laimės. Pora kartu sukūrė tikrą pasaką: jie apsigyveno gotikinio stiliaus dvare, primenančiame pilį, netoli Maskvos, atokiau nuo smalsių akių. Net ir patys aršiausi skeptikai pripažino: nepaisant reikšmingo amžiaus skirtumo, akivaizdu, kad menininkai sugebėjo sukurti stiprią šeimą. Tai patvirtino dvynių – Lizos ir Harry – gimimas 2013 m.

„Mūsų surogatinė motina nežinojo, kam ji pagimdė vaikus. Mes visi žinojome apie ją. Sumokėjime jai daugiau nei rinkos kainą, bet aš visada taip darau. Ji į šį procesą žiūrėjo labai atsakingai, jokių skundų nebuvo“, – dalijosi Galkinas.

Nuo pirmųjų gyvenimo dienų paparacai medžiojo šeimą dėl vaikų nuotraukų, todėl pora priėmė vienintelį teisingą sprendimą: norėdami sumažinti savo persekiojimą, socialiniuose tinkluose pradėjo skelbti vaikų nuotraukas. Liza ir Harry per naktį tapo „Instagram“ žvaigždėmis.

Dvynių atsiradimas sutuoktinius dar labiau suartino: abu stengėsi susitarti dėl darbo grafikų, kad praleistų daugiau laiko su įpėdiniais. Kai Pugačiova baigė sceninę karjerą, ji buvo be galo laiminga, kad jos vyras tapo pagrindiniu šeimos maitintoju, ir ji galėjo pasinerti į motinos vaidmenį.

„Jaučiuosi atsakingas už savo šeimą ir vaikus. Net dviguba atsakomybė dėl mūsų amžiaus skirtumo. Ala dažnai sako: „Noriu turėti laiko juos kažko išmokyti“. Alla yra nepaprasta mama, pati geriausia iš visų“, – žavėjosi komikas.

Sidebar placeholder