G. Clooney: mano gyvenimas buvo tuščias prieš sutinkant Amal

George'as Clooney atskleidė, kad jo gyvenimas buvo „tuščias“ prieš sutinkant žmoną Amal, skelbia Mirror. 59 metų aktorius su žmona augina tris vaikus. Gimus trečiajam, G. Clooney pajuto, kad viskas jo gyvenime pagaliau sustojo į vietas. Pora susituokė 2014 m. ir netrukus po vestuvių aktorius suvokė, ką reiškia sutikti meilę, nors daug metų teigė nenorintis romantiškų santykių.

„Kai kurių žmonių tikslas yra turėti vaikų. Mano toks nebuvo. Aš nejaučiau, kad mano gyvenimas yra nepilnas be vaikų. Gyvenau pakankamai pilną gyvenimą.

Tada sutikau Amal ir suvokiau, kad mano gyvenimas buvo tuščias. Ir kai atsirado vaikai, suvokiau, koks jis iš tikrųjų tuščias buvo“, – pasakojo aktorius.

Kai 2017 m. tapo tėvu, G. Clooney suprato, ką gyvenime buvo praleidęs. George'as pripažino, kad vaikų turėjimas suteikė jam „viską“, ko jo įspūdinga karjera negalėjo.

„Aš jaučiu priklausomybę, namų jausmą ir besąlygišką meilę – visus dalykus, kuriuos tikėjausi gauti iš labai geros karjeros ir šuns“, – paaiškino G. Clooney.

George Clooney su žmona Amal   © SCANPIX nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder