Generolas A.Pocius ragina pamokose pyškinti priešus

„Buvęs kariuomenės vadas Arvydas Pocius dabar yra Seimo narys, bet karingumo jis neprarado. Kad kovinė dvasia būtų nesvetima ir Lietuvos vaikams, jis siūlo sukurti kompiuterinį žaidimą, kuriame karžygys lietuvis naikintų priešus. Tai esą patrauktų jaunąją kartą. Sunku nesutikti - jei vietoj pamokų būtų galima pyškinti virtualius priešus, vaikams tikrai patiktų." ,- ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose"

Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, kuriam priklauso ir ponas Pocius, susirūpino, kad mokyklose jaučiama karingumo stoka. Sukurtas laisvai pasirenkamas dalykas - Nacionalinis saugumas ir krašto gynyba, bet juo mažai kas domisi.

Kaipgi tuos moksleivius sudominti? Ponas Pocius mano, kad išeitis yra kompiuterinis žaidimas. „Vaikas matytų lietuvį karį, karžygį, herojų ir jis norėtų būti lietuviu karžygiu, kuris nugalėtų visas pabaisas ir visus priešus", - sako seimūnas.

Bėda ta, kad, jei žaidimas būtų skirtas laisvalaikiui, vaikas galėtų rinktis tarp jo ir kitų žaidimų.

Konkurencija būtų didelė, nes šiais laikais galimybių pašaudyti kompiuteryje tikrai netrūksta. Kitas reikalas, jei naikinti priešus būtų galima pamokų metu, vietoj lietuvių kalbos ar matematikos.

Tokiu atveju karingumas mokyklose iškart padidėtų, proporcingai mažėjant raštingumui.

Arvydas Pocius. Liudos Mackevičienės koliažas

Sidebar placeholder