George'as Clooney turi paprastą strategiją, kaip tapti žvaigžde socialinės žiniasklaidos amžiuje

Žinomas aktorius George'as Clooney turi patikimą būdą, kaip išvengti problemų kaip viešam asmeniui socialinės žiniasklaidos amžiuje: nesirodyti joje, - edition.cnn.com.

Penktadienį paskelbtame "Washington Post" portale "Oskarą" pelnęs aktorius sakė, kad jam pavyksta išvengti pernelyg didelio poveikio šiandieniniam 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę vykstančiam žiniasklaidos ciklui, nes jis nedalyvauja šiose platformose.

Jis taip pat pasidalijo: "Nemanau, kad gali būti žvaigždė ir būti toks prieinamas."

Tai buvo platesnio pokalbio dalis, kuriame Clooney įvardijo, kaip tam tikros prieš jį buvusios kino žvaigždės, pavyzdžiui, Gregory Peckas ir Paulas Newmanas, kurie prieš mirtį buvo jo draugai, rodė pavyzdį, kaip reikia elgtis norint neatsidurti dėmesio centre.

"Tai nereiškia, kad negali būti kvailas ir daryti kvailysčių, bet tai reiškia, kad turi ginti tai, kuo tiki, ir elgtis oriai", - sakė filmo "Bilietas į rojų" žvaigždė.

"Ir abu jie turėjo puikų humorą."

Clooney, kuris šį mėnesį bus pagerbtas Kenedžio centre kartu su Gladys Knight ir U2, be kita ko, aktyviai dalyvauja humanitarinėje veikloje, be to, yra aktorius, prodiuseris ir režisierius.

Įdomu, kad šiemet jis gauna Kenedžio centro apdovanojimą, nes jį gavo ir Newmanas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder