„G&G Sindikatas“ rengia koncertą, kokio nebuvo: „Patirsime naujų dalykų“

„Evoliucijos garso takelis“, – taip „G&G Sindikatas“ pavadino savo eksperimentinį koncertą, kuris balandžio 27 d. virs išskirtine patirtimi: grupė bus arčiau nei bet kada, o muzika skambės itin švariai, lyg klausytumeisi per ausines. Tiesa, tai ir bus ausinės, o klausytojai turės galimybę pasirinkti, ką nori girdėti.

Tie, kas yra dalyvavę „Silent Disco“ renginiuose, gali įsivaizduoti, kaip visa tai atrodo: groja 3 didžėjai, publika juos mato gyvai, bet klausosi muzikos per ausines, nustatytas trimis dažniais ir kompanija, linksmindamasi vienoje erdvėje, tuo pat metu gali klausytis skirtingų garso takelių.

„G&G Sindikatas“ nutarė tokias ausines panaudoti savo pasirodyme: jas gaus kiekvienas, atėjęs į koncertą „Evoliucijos garso takelis“.

„Pirmoje koncerto dalyje bus galima pasirinkti, ko klausytis: Svaro ar Kasteto. Kitoje dalyje klausytojai galės rinktis, kokią mūsų kūrinių versiją nori girdėti: originalią ar su orkestruote. Na, o trečia koncerto dalis bus bene smagiausia: mūsų kūriniai pinsis su kita gerai žinoma muzika, kurią esate girdėję ne „G&G Sindikato“ diapazone, – tai bus įvairiausi mash-up‘ai“, pasakoja DJ Mamania.

Mintis rengti naujos patirties koncertą su ausinėmis „G&G Sindikatui“ kilo iš to, kad Lietuvoje yra daug puikių patalpų, kurios turi akustikos iššūkių ir reikalauja kokybiško įgarsinimo, pasirenkant galbūt netradicines priemones. Jų sprendimai taps prisiminimu visam gyvenimui balandžio 27 d. „Aludariai Story Cellar”, Vilniuje.

„Įsivaizduokite buvusią alaus gamyklą, kurios apačioje yra visiškai amazing patalpos su kolonomis, senovinis, plytinis rūsys su aukštomis lofto lubomis. Panašių į šią patalpų Vilniuje nesu matęs, o ir ši vieta tik neseniai atvėrė duris, daugelis ten dar nėra buvę. Pastatysime sceną, apšviesime patalpą taip, kad žmonės pamatytų, kokia ji graži, unikali ir sukursime ypatingą atmosferą, kalba DJ Mamania. – Mums patiems tai yra nauja, ir mintis, kad to dar nesame darę ir nežinia, ar dar kada nors padarysime, tapo šauniu postūmiu įgyvendinti savo idėją.“

„G&G Sindikatui“ rūpi, kad šiame neeiliniame koncerte scena neatrodytų lyg altorius. „Mes norime būti centre ir kad žmonės suptų, kartu būdami dalimi tos patirties. Pati koncerto patalpa – gana nedidelė, todėl mes galėsime būti vienoje visumoje, visi kartu“, – sako DJ Mamania.

Kadangi „Aludariai Story Cellar“ erdvėje vienu metu gali būti ribotas žmonių skaičius, „G&G Sindikatas“ nutarė surengti iškart du pasirodymus, bet tai bus vienintelė ir nepakartojama patirtis.

Visa info apie koncerta šiame video:

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder