"Grammy" apdovanojimų ceremonijoje, keista išvaizda ir kalba Madonna šokiravo gerbėjus

Štai ką, plastikos chirurgų nuomone, jai buvo atlikta.

Madonna yra išradingumo karalienė, tačiau gerbėjus glumina naujausias jos įvaizdis.

Vasario 5 d. 64-erių Madonna dalyvavo 65-ojoje "Grammy" apdovanojimų ceremonijoje ir pasirodė scenoje, kad pristatytų Samą Smithą ir Kim Petras.

"Štai ko išmokau po keturių dešimtmečių muzikos, - sakė ji savo kalboje.

"Jei tave vadina šokiruojančiu, skandalingu, problemišku, problemišku, provokuojančiu ar pavojingu, tu tikrai kažką turi."

Štai kaip žmonės reagavo į nesenstančią superžvaigždę.

Mylėkite ją ar nekenčiate, Madonna niekada nebūna nuobodi. Į apdovanojimus dainininkė atėjo vilkėdama juodą švarkelį primenančią suknelę ir avėdama platforminius aukštakulnius, o plaukus buvo susirišusi į kasą ir suėmusi atgal nuo veido be jokių linijų.  Jos ekscentrišką įvaizdį užbaigė išbalinti antakiai.

"Tai atrodo, kaip Madonnos apsimetėlė su tikrosios Madonnos nuotraukomis fone", - rašė vienas komentatorius.

Ar tai užpildai ir botoksas, ar veido patempimas? Kitas asmuo sakė, kad dainininkė atrodo įtartinai nesenstanti, turint omenyje, kad ant jos veido nebuvo nė užuominos apie raukšles.

"Madonna atrodo gerai pagal savo amžių... jei jos amžius yra 2700 metų senumo vampyras, kuris gyvas valgo kūdikius ir mažus gyvūnus", - juokavo asmuo.

"Ar Madonna buvo nominuota "Geriausio naujo veido" apdovanojimui šių metų "Grammy" apdovanojimuose?" - klausė vartotojas.

"Kokia stebuklinga formulė buvo panaudota kuriant naująjį #Madonna's face👀🤷🏽♀️? Aš toks sutrikęs #GRAMMYs", - pridūrė kitas asmuo.

Ką Madonna buvo padariusi?

Plastikos chirurgai tikina, kad dainininkei buvo atlikti įvairūs darbai.

"Kai pirmą kartą pamačiau įrašą, kaip ir daugelis kitų, aš taip pat buvau labai nustebęs, kaip Madonna atrodo", - "Page Six" sako daktaras Ehsanas Ali, "Beverly Hills Concierge Doctor and Urgent Care" generalinis direktorius.

"Jai tikrai buvo atliktas veido liftingas. Matosi, kad jos oda yra patempta ir įtempta, nėra jokios atšokusios odos ir raukšlių. Veido liftingas taip pat pakeičia akių formą, o tai matote jos nuotraukoje, jos akys atrodo tarsi "atitrauktos atgal".

"Jei išmatuotumėte atstumą nuo jos antakių viršaus iki plaukų linijos viršaus, jis būtų daugiau nei trijų pirštų pločio, todėl tai man sako, kad buvo atliktas antakių pakėlimas, kai plaukų linijoje daromi pjūviai, kad viskas būtų patraukta atgal ir pakelti antakiai bei antakiai, todėl kartu su jais atsitraukia ir plaukų linija, - sako NJ-and-NY plastikos chirurgas daktaras Ramtinas Kassiras.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder