Griežtos taisyklės, kurių turi laikytis ElonMusk'o vaikai

ElonMusk'as niekada nebuvo žinomas, kaip tradicijų besilaikantis žmogus. Tesla bei SpaceX savininkas visur linkęs pritaikyti savo unikalų požiūrį į gyvenimą.

Tai taip pat pasireiškia ir vaikų auklėjime. Musk'as turi dvynius (Griffin ir Xavier), trynukus (Kai, Saxom, Damian) su savo buvusia žmona Justine, sūnų X AE A-XII bei dukrą Exa Dark Sidarel su buvusia mergina Grimes.

Taisyklės, kurių turi laikytis ElonMusk'o vaikai:

ElonMusk'as tiki, jog jo vaikus visko išmokė internetas.

Musk'o požiūris į edukaciją yra itin netradicinis. Musk'as tiki, jog jo vaikai išmoks daug daugiau iš interneto, nei iš kitų edukacinių šaltinių.

Musk'as mano, jog jo vaikai daugiausiai visko išmoko iš YouTube bei Reddit internetinių puslapių. ElonMusk'as taip pat yra kritikavęs tradicinius edukacijos būdus.

Pats Musk'as nereikalauja, jog juo darbuotojai būtų baigę universitetą, o mano, jog universitete užduodami namų darbai yra tiesiog erzinantys. 

ElonMusk'o sūnus negali Grimes vadinti "mama".

Musk'o ir daininkėsGrimes sūnus negali jos vadinti mama. Grimes sūnus ją gali vadinti tik vardu Claire. Pati daininkė mano, jog sūnus elgiasi taip, nes jaučia, jog dainininkei nepatinka būti įvardinamai kaip "mama". Pati dainininkė tam neprieštarauja. 

Musk'o vaikai turi skaityti knygas daugiau laiko nei žaisti video žaidimus. 

Musk'o vaikai dievina video žaidimus, tai leido Musk'ui išugdyti puikius programavimo įgūdžius, kurie jam padeda karjeroje.

Viename interviu Musk'asnurodė, jog jo vaikai privalo skaityti knygas dvigubai ilgiau nei žaisti video žaidimus. Tokiu būdu vaikų tėtis nori išvengti priklausomybės nuo ekranų.

Musk'as mano, jog jo vaikai turi patirti tai, kas yra sunkus darbas. 

ElonMusk'as mano, kad tik taip galima tapti sėkmingu. Pats ElonMusk'as persikraustė iš savo gimtųjų namų Pietų Afrikoje ir persikėlė į Kanadą dar būdamas 17 metų.

Jis taip pat patyrėpatyčiasmokyklojeiki 15. Pats Musk'asmano, jog tai padėjo jam taptisėkmingu.  

Musk'o vaikai privalo sveikai maitintis.

Musk'as skatina vaikus ne tik sveikai maitintis, bet taip pat ir "sveikai" mąstyti. Patys Musk'o vaikai pasirenka sveikesnius užkandžius, tai pastebėjo ir jų auklė. 

Musk'o vaikai lanko jo įkurtą mokyklą.

Musk'as 2014 metais įkūrė Kalifornijoje esančią mokyklą Ad Astra. Mokykloje nėra laikomasi tradicinių edukacijos principų. Mokykloje stengiamasiugdyti kritinį mąstymą bei problemų sprendimo įgūdžius. 

Musk'as nepadeda auginti mažų savo vaikų.

Viename interviu Musk'as išdavė, jog jo kaip tėvo rolęvaikai labiau pradeda matyti paauglystėje, o vaikystėje vaikus augina auklės bei mamos. 

Musk'o vaikai turi būti pasiruošę daug keliauti. 

Musk'as mėgsta pasiimti savo vaikus į darbines keliones, kuriose kartu aplanko ir įžymias vietas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder