Grupė „Čilinam“ – apie kartą, kai Ramūnas Rudokas atsidūrė kalėjime: „Viską parodė per žinias“

Naują sezoną su trenksmu pradėjusi TV3 laida „Gero vakaro šou“ savo žiūrovus stebina ir toliau. Šio trečiadienio laidoje apsilankys ypatingi svečiai, grupė „Čilinam“ – Stanislavas Stavickis-Stano, Deivydas Zvonkus, Ramūnas Rudokas ir Marius Jampolskis.

Žinomi vyrai ne tik vienas kitą trauks per dantį ir juokaus tiek apie save, tiek apie kitus Lietuvoje puikiai žinomus žmones, bet ir dalinsis asmeninėmis istorijomis.

Grupė laidoje pristatys naują savo įvaizdį – nuo galvos iki kojų jie atrodys taip, tarsi būtų patys tikriausi rokeriai. Tai ypač nustebins laidos vedėjus – kas nutiko, kad jie nusprendė kardinaliai pakeisti savo grupės veidą?

Kaip laidoje pasakos Stano, rokeriškas gyvenimo būdas visuomet slypėjo grupės kraujyje, o ypač tą įrodo viena konkreti situacija – dainininkas ją skirs visiems tiems, kurie sako, kad jie nėra rokeriai.

„Kartą į Airiją skridome su savo pop programa. Kadangi buvo rytinis skrydis, mes su Jampolskiu nulūžome. Atsikėlėme nuo triukšmo ir riksmų – lėktuvas nusileido ir iškart atvažiavo policija.

Galiausiai policija įbėga, supakuoja Rudoką ir Airijoje išneša iš lėktuvo. O kažkas visa tai dar papildomai filmuoja (juokiasi).

Tuomet jį uždaro į kalėjimą Airijoje, o mums vakare koncertas. Čia – visiška tiesa! Mes sėdime prie kalėjimo žinodami, kad 14 valandą jo laukia teismas – ten turi nuspręsti, ar jį tame kalėjime palieka dviem savaitėms, ar už užstatą paleidžia į koncertą.

Ruošiame pinigus ir jį galiausiai paleidžia. Tą vakarą susirenka visa salė, nes viską dar parodo per žinias... Tad mes esame rokeriai iš prigimties“, – besijuokdamas pasakos Stano.

Tiesa, kaip vėliau pridės R. Rudokas, toks įvaizdžio pokytis – ne vienintelis, apie kurį grupė galvojo per pastarąjį laikotarpį.

„Mes kitaip nebegalime! Prieš porą metų norėjome tapti reiveriais, bet jie negalėjo parašyti tokių greitų gabalų (juokiasi). Aš dar būčiau galėjęs šokti, bet jie man sakė – seniuk, mes neturime tiek natų…“  – juokaus R. Rudokas.

Tiesa, kaip atskleis kiti grupės nariai, būtent Ramūną būtų galima vadinti didžiausiu grupės lyderiu. Tačiau tai – ne vienintelė priežastis, kodėl jo žvaigždė tokia ryški.

„Rudokas, žinokite, yra ir „TikTok“ žvaigždė. Mes važiavome į koncertą ir Rudokas pradėjo pasakoti savo genialumo išraišką poezijoje.

Aš šitas jo nesąmones įkėliau į „TikTok“ ir jis tapo daugiamilijoninių peržiūrų atstovu“, – juoksis prisiminęs Stano, o žiūrovai vaizdo įrašą išvys ir savo ekranuose.

Dėl kokios priežasties D. Zvonkus laidoje bus toks tylus? Kodėl vieną savo dainą, parašytą buvusiai žmonai Natalijai Bunkei, kompozitorius vadins pranašiška? Kaip grupė sprendžia tarpusavyje kilusius konfliktus?

Laida „Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 20 val. per TV3!

Raktažodžiai
Sidebar placeholder